Перед підвищенням мінімальної зарплати президент Петро Порошенко проекзаменував міністрів і прем'єра.

Про це розповів міністр соціальної політики Андрій Рева в програмі "Лівий берег" з Сонею Кошкіною. Чиновник зазначив, що тільки після того, як Гройсман на засіданні уряду сказав про підвищення, президент запросив міністрів до себе і все розпитав.

"Досить серйозно екзаменував президент. У мене спина була мокра", - сказав чиновник.

При цьому Рева відзначив, що немає нічого дивного в тому, що президент все розпитав тільки після того, як цю інформацію прем'єр озвучив. Чиновник упевнений, що президент знав про підготовку змін.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що протягом останніх трьох років середній показник зарплат українців підвищився, втім, через зростання цін і тарифів це не відбилося на добробуті громадян.

Популярні новини зараз
Пенсії підскочать двічі: кому вже цієї весни додадуть сотні гривень понад індексацію Витрати на комуналку зростуть: тарифи підвищать вже у березні Відмова від централізованого опалення: як хочуть обігрівати будинки Мінус година сну: коли українці у 2026 році знову переводитимуть годинники і чому це ще не скасували
Показати ще