Рішення про «злиття» Холодницького прийняли в посольстві США 15 березня. Про це повідомляють на сайті «Корреспондент»: «Інформаційна атака проти керівника Спеціалізованої антикорупційноі прокуратури Назара Холодницького розроблена і спланована на вулиці Сікорського у Києві. Для тих, хто не знає, сьогодні на Сікорського 4 розміщується альтернативний центр вироблення рішень і здійснення влади в Україні. За цією адресою розміщене посольство Сполученийх Штатів Америки».

«Саме сюди 12 березня завітали директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник та його перший заступник Гізо Углава. Ці двоє давно конкурували з Холодницьким і вже кілька місяців прослуховували його кабінет.

Підслуховуючий пристрій у кабінеті керівника САП виявили 6 березня. Як з'ясувалося, «жучок» встановили співробітники Національного антикорупційного бюро. От тільки його мав санкціонувати суд і Генеральний прокурор. Якщо Юрій Луценко підпису під дозволом на прослуховування свого заступника не поставив, то «жучок» Ситник і Углава встановили у Холодницького незаконно», - пише у своєму блозі автор.

«Керівники НАБУ принесли до посольства США матеріали щодо розмов керівника САП. Там і було вироблено стратегію щодо майбутнього повалення Холодницького. Американські партнери викликали Назара Івановича «на килим». Зустріч на території США (посольство вважається територією Сполучених Штатів) відбулася 15 березня поообіді, близько 14 години. Окрім керівника САП у ній брали участь посол США у Києві Марі Йованович, її заступник Джордж Кент зараз і Керівник відділу з правоохоронних питань Крістофер Сміт. Саме Сміт є негласним очільником Ситника і Углави, говорячи мовою старих українських еліт «смотрящим» за НАБУ», — запевняє Олег Хавіч.

У грудні 2017 року уже після того, як «жучки» завелися в акваріумі Холодницького, Сміт в одному з інтерв’ю сформулював принцип роботи, який відстоює: "Боротьба з корупцією в Україні - це війна, а війни потребують часу, битви програються та виграються, вони вимагають жертв". 15 березня на вулиці Сікорського у жертву намагалися принести Назара Холодницького. За інформацією з перших джерел, важкі переговори тривали понад дві години. От тільки закінчилися нічим», — додає автор.

Популярні новини зараз

Від тривалої хвороби померла міністр освіти Любомира Мандзій - Садовий ллє сльози

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще

Після відмови Холодницького ситуація стала розвиватися за «силовим» сценарієм. Уже 20 березня так звані «джерела» з оточення Ситника запустили качку - буцімто Холодницький «обдумує можливість написати заяву про відставку».