Басманний районний суд міста Москви заочно заарештував прокурора та слідчого по справі президента-втікача Віктора Януковича.

Інформацію про справу опублікували на офіційному сайті Басманного суду в Москві.

Російський суд розглянув клопотання Слідчого комітету РФ та 20 липня задовольнив позов, згідно якого прокурора Головної військової прокуратури України Руслана Кравченка та слідчого з особливо важливих справ Генеральної прокуратури Вадима Приймачка притягують до відповідальності за ч.2 ст 299 російського Кримінального кодексу "Притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності або незаконне порушення кримінальної справи, поєднане з обвинуваченням особи у вчиненні тяжкого або особливо тяжкого злочину".

Фото: Прокурор Руслан Кравченко


Руслан Кравченко керує групою прокурорів, які займають справою колишнього президента України Віктора Януковича, який утік та переховується на території РФ. А слідчий Вадим Приймачок розслідує справу діючого міністра оборони Російської Федерації Сергія Шойгу.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян поділився кадрами відпочинку у Єгипті: купа пляшок і Тоня в ластах

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

Двері доведеться відкрити: українцям нагадали про масову повірку показників газових лічильників

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", захисники президента-втікача Януковича подали до суду з вимогою захистити ділову репутацію їх клієнта. Янукович у свою чергу заперечує, що він та колишній прем’єр Микола Азаров мають на рахунках більше мільярда доларів.