Хіларі Клінтон, екс-держсекретарь США закликала Дональда Трампа, нинішнього главу Білого дому діяти адекватно російській загрозі, яка продовжує нависати над усім світом.

Про це Хіларі Клінтон заявила на своїй офіційній сторінці у Twitter, передає Укрінформ.

"Я кажу це як колишній державний секретар і як американець: росіяни продовжують наступати. Наші професіонали в розвідці просять Трампа діяти. Він так і буде продовжувати ігнорувати це і капітулювати, чи все ж захистить нашу країну?" - зазначила колишній держсекретать США .

Також Клінтон прикріпила до повідомлення посилання на публікацію The Washington Post. У ній йшла мова про слухання керуючого Кібер-командуванням США адмірала Майкла Роджерса, які проходили в Конгресі.

У вівторок керуючий Кібер-командуванням США заявив, що на поведінку Росії не впливають ніякі заборони і санкції. Зараз Москва намагається втручатися у вибори американського Конгресу. При цьому Роджерс сказав, що ніяких розпоряджень щодо протистояння кібезагрозам Росії від президента США Дональда Трампа не отримував. Як говорить керуючий, США мають достатньо можливостей для того, щоб протистояти таким загрозам з боку інших країн.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", після виборів президента РФ російська сторона активізує переговори з Донбасом. Про це говорить Спеціальний представник Державного департаменту США по Україні Курт Волкер.

Також Волкер розповів про те, що Росія почала більш відверто розмовляти про миротворців на Донбасі. Спецпредставник США з питань України Курт Волкер вважає, що РФ не буде приймати ніяких рішень з українського врегулювання до того моменту, поки не пройдуть президентські вибори в Росії.

До того ж портал повідомляє, що в окупованому Криму готуються до виборів президента РФ.

Активіст кримськотатарського національного руху Наріман Джелял розповів, що в Білогірському районі анексованого півострова російська влада використовуэ метод залякування та погроз з метою забезпечити явку.