У Сполучених Штатах навколо імені президента розгорівся черговий скандал. На цей раз в полі зору громадськості опинилася судова система, яка дозволила залучити до відповідальності і винести вирок жінці з психічними відхиленнями. Йдеться про мешканку Теннессі, яка протаранила на своєму позашляховику огорожу біля Білого дому.

Як повідомляє, портал Рoliteka, місцеві видання рясніють заголовками "Президент - мій наречений". Саме так в залі суду кричала під час першого слухання 35-річна Джесіка Форд. Під час розгляду спливли цікаві факти, які досі в ЗМІ не потрапляли. Наприклад, що це була не перша спроба Форд прорватися на машині до Білого дому.Судячи з цитат зі звітів Верховного суду округу Колумбія, жінку вже тричі заарештовували. Після передостанної спроби суд наказав їй триматися від урядової будівлі подалі.

Як виявилося, в останній раз прорватися до Білого дому Форд спробувала зі зброєю в руках. Коли її машина заглохла після тарана огорожі Білого дому, і до мікроавтобуса рвонулися охоронці, у жінки, що сиділа за кермом, в руках був пістолет. Співробітники секретної служби вимагали кинути зброю, однак Форд відмовилася. Один з агентів просто підійшов до неї і забрав пістолетА. Зброя виявилася пневматичною.

Популярні новини зараз

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Вагітна дружина Віктора Павлика народжує: Катерина Репяхова показує процес на відео

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

У суді Джессіка не тільки говорила, що Трамп її наречений, а й розповідала про своїх зниклих чоловіка і дітей. Чоловік - якийсь Джеймс Берріс - нібито жив на території Білого дому. Коли її переривали, вона кричала: "Я просто хочу, щоб мої діти повернулися, я хочу, щоб мої діти повернулися до мене!"Насправді діти, яких у неї не було, зникли тільки в уяві хворої жінки. "Міс Форд насправді не небезпечна людина. Вона не намагалася нікого образити", - повторював в суді громадський адвокат жінки Гретхен Франклін.

Незважаючи на очевидну (і підтверджену медиками) неосудність жінки, Форд пред'явлено звинувачення. Відразу за трьома пунктами: пошкодження державного майна з погрозою заподіяння шкоди оточуючим, опір посадовим особам і матеріальний збиток, що перевищує 1000 доларів. Крім того, справу Форд було передано до федерального окружного суду, і жінка постане перед судом ще раз.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що по будинком Дональда Трампа "померли" діти.