Володимир Путін під час візиту на освітній форум "Машук" в П'ятигорську розповів, що йому не вистачає "позитиву" в соцмережах. Так президент відреагував на розповідь про співавтора проекту "Мультиплікаційна студія імені Олександра Ширяєва", контент якого в основному поширюється в соцмережах, повідомляють російські засоби масової інформації.

"Особливо здорово, що ви в соцмережах працюєте. Тому що, я так розумію, що настрій у вас самий позитивний. А саме позитиву в соцмережах не вистачає. А він в мережах потрібен 100%".

Путін не уточнив, який саме "позитив" мав на увазі. Також невідомо, наскільки пильно президент стежить за подіями в соцмережах. Варто відзначити, що 2017 році він говорив, що у нього немає жодного особистого аккаунта в соціальних мережах: "У мене важкий робочий день закінчується так пізно, що мені вже не до Инстаграму". У 2012 році він також посилався на відсутність часу на соцмережі.

Раніше повідомлялося, що на сьогоднішній день вже ніхто точно не знає, як виглядає справжній президент Російської Федерації Володимир Путін. Вся справа у величезній кількості його двійників. Про це заявив відомий російський адвокат і правозахисник Микола Полозов, який займається захистом кримських політв'язнів Кремля.

"Дуже складно сказати, де справжній Путін. Дуже багато конспірологічних версій. Не виключаю, що за більш ніж 18 років могли знайти достатню кількість персонажів, які здатні виконувати цю роль, коли необхідне спілкування з людьми", - зазначив Полозов.

При цьому адвокат додав, що всі "Путіни" між собою відрізняються: "Один старший, інший молодший, у когось трохи більше ботоксу, у когось менше. Він дуже різний. Думаю, з цим сперечатися ніхто не буде. Тому визначити, хто з них хто, важко".

Варто відзначити, що раніше відома астропсихолог Валентина Виттрок розповіла про двійників російського президента Володимира Путіна. А в тому, що вони існують, експерт впевнена на сто відсотків.

Нагадаємо, Трамп придумав, як змусити Путіна виконувати обіцянки.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що розкриті мерзенні плани Путіна щодо Україні.

Також "Знай.uа" писав, що "морські" витівки Путіна замучили Трампа.