Рубан не грає особливої ролі в обміні полоненими, - політолог Олещук

поділитись
ЗМІ поширюють недостовірну інформацію

 

Інформація про зв'язки Володимира Рубана з Віктором Медведчуком, яка сьогодні активно поширюється в ЗМІ, не відповідає дійсності. Про це в ефірі NewsOne заявив політолог Петро Олещук.

«Багато хто намагається прив'язати цю історію Рубана з Медведчуком, говорячи про нього, як про людину Медведчука. В принципі, наскільки я розумію, інформація, м'яко кажучи, застаріла, якщо взагалі відповідала колись дійсності. Я просто, заради інтересу, загуглив це питання, і більшість посилань, які ви знаходите, вони свідчать про наявність досить серйозних конфліктів між Медведчуком і Рубаном. Зокрема, 2015-2016 роки Рубан досить гостро критикував Медведчука », - сказав політолог.

На його думку, всі спроби встановити конкретний зв'язок Рубана з Медведчуком виглядають досить штучними.

«Без сумніву, в інформаційному полі ця тема буде активно використовуватися. Хоча, як на мене, говорити об'єктивно на даний момент про якийсь зв'язок Рубана-Медведчука не доводиться. Більш того, він, ймовірно, виступав таким собі своєрідним конкурентом. Він претендував на ту саму роль переговірника, фахівця з обміну полоненими », - зазначив Олещук.

Він додав, що Віктор Медведчук - «основний ньюсмейкер в обміні полоненими». Більш того, це підтвердив і президент України Петро Порошенко: під час своєї останньої прес-конференції він заявив, що саме Медведчук є ефективним переговірником між Києвом і Москвою.

«Зрозуміло, що зараз з Медведчуком асоціюються всі ці обміни полоненими, він, знову таки, використовує це все, всю цю тему досить продуктивно, ну, а Рубан, він, за великим рахунком, якоїсь особливої ​​ролі в цьому контексті не грав» , - підкреслив експерт.

«Очевидно, що Медведчук, який відповідає за переговори Київ-Москва, і Рубан, який вирішує локальні завдання, це абсолютно нерівнозначні політичні одиниці», - додав Олещук.

 

Автор матеріалу: 
Марія Карпець
Теги: 
Рубан, Медведчук, обмін полоненими
За минулу добу, 20 квітня, терористи на Донбасі 36 раз обстріляли позиції сил АТО
0
0
10:35 21.04.2018
Як повідомив WashingtonPost, національний комітет Демократичної партії США подав позов проти уряду Росії, членів передвиборчого штабу президента Дональда Трампа і організацію Wikileaks
0
0
09:12 21.04.2018
Президент вніс до парламенту відповідний законопроект зі статусом невідкладного
0
0
07:23 21.04.2018
Підбірку найбільш цікавих фактів із книги Комі
0
0
21:29 20.04.2018