В українській економіці склалася досить неоднозначна ситуація, яка може призвести до серйозної кризи. Про це заявив народний депутат України Євген Рибчинський.

"Українська економіка останні 10 років перебуває в досить жалюгідному стані.У нас в першу чергу робляться якісь гуманітарні речі, але з економічної точки зору, країна знаходиться, як мінімум, в небезпеці", – заявив депутат.

"Зараз йде війна за кожне підприємство, яке має працювати, має давати робочі місця і платити хоч якісь податки. Наприклад, я знаю про пропозиції до уряду, які навіть не розглядаються, а це пропозиції у вугільній сфері, в інтелектуальній сфері, в енергетичній сфері. Йде банальна текучка, всі зайняті оформленням чергових кредитів від МВФ", – заявив депутат в коментарі Рoliteka.

Популярні новини зараз
У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов Знову на тi ж граблі? Міноборони Грузії могли укласти чергову угоду з Кремлем і здати своїх людей Київстар, Галичина, АТБ-Маркет та інші вже ділять Крим після повернення: "Ми своє резервуємо" Херсон уже майже наш, і настав час думати про подальші кроки: експерт назвав напрямок, який незабаром буде звільнений
Показати ще

Даючи оцінку стану економіки країни депутат зазначив: "Нікому з попередніх президентів, Україна не діставалася в тому стані, в якому вона дісталася Порошенко після Майдану. Ніколи, за останні 25 років Україна не воювала, тим більше, вона не воювала гибридно, тобто підло і не за правилами".

"Ніколи ще економіка країни не перебувала в такому жахливому стані, в якому ми спостерігаємо її на сьогоднішній день. І тут, справедливості заради треба визнати, що в цих складних умовах, Порошенко все-таки показав себе гідним кризовим менеджером. Хоча, як не крути, його кадрова політика все-таки була найгіршою в порівнянні з усіма його попередниками", – сказав депутат.

Нардеп стверджує, якщо в будь-якій цивілізованій країні, наприклад, Франції, Італії, Німеччини, сказати, що розмовляти рідною мовою – це прояв нацизму, то реакція була категорично негативною. В Україні ж російськомовне середовище продовжує тиснути і принижувати все національне. Тому політик закликає цінувати свої національні надбання і переходити на українську.

Дивіться: Євген Рибчинський про економічну ситуацію в Україні

Як повідомляв портал "Знай.ua", російська компанія "Газпром" заборгувала кожній українській родині понад 4,4 тисяч гривень.