Служба безпеки України заборонила в'їзд в країну депутату грузинського парламенту Кобе Накопія.

Як говориться в документі СБУ на запит від "Української правди", соратнику екс-губернатора Міхеїла Саакашвілі заборонили їздити в Україну на три роки.

У відповіді силового відомства вказується, що СБУ 12 жовтня 2017 року прийняла рішення про заборону в'їзду на три роки громадянину накопичити. При цьому керувалися силовики "інтересами забезпечення безпеки України та охорони громадського порядку".

Акція Саакашвілі під Генпрокуратурою.

Популярні новини зараз
ТЦК "візьме на олівець": повідомили про нові штрафи Весняна індексація торкнеться не всіх: хто може навіть не сподіватися Українцям можуть дозволити забирати орендовані квартири, у яких вони проживають Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що чинна українська влада перетворила Національну гвардію в виконавців своїх доручень, які постійно обертаються кровопролиттям.