Саакашвілі принизили в прямому ефірі

поділитись
Стало відомо, хто відповідальний за ганьбу політика на NewsOne

Автором і режисером нового великого шоу "Український формат" на телеканалі NewsOne є російський політтехнолог Володимир Грановський.

Про це стало відомо від джерела на телеканалі NewsOne.

"Креативний продюсер телеканал NewsOne Євген Дудник в неформальній бесіді неодноразово говорив, що проект робить Грановський", - повідомило джерело на телеканалі.

Опозиційний політик, екс-голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі, за результатами прем'єрного ефіру проекту «Український формат», програв народному депутату Вадиму Рабиновичу, який набрав більше 65% підтримки аудиторії. Сам ефір був побудований таким чином, що Саакашвілі не дали можливість висловитися і аргументувати свою позицію. Гості ефіру цілеспрямовано критикували і нападали на Саакашвілі. Вадим Рабинович активно пропонував Саакашвілі з'їсти краватку червоного кольору.

Це не перше велике політичне шоу, режиссируемое Володимиром Грановським. Раніше він багато років відповідав за виробництво подібних ток-шоу на телеканалі Інтер і Росія1. В українському інформаційному просторі Грановський запам'ятався концепції про «три сорти українців», яка викликала бурхливий конфлікт і засудження.

За даними джерел у виборчому штабі Михайла Саакашвілі, там вважають цю провокацію політичним замовленням Адміністрації Президента України, яка не соромиться вдаватися до будь-яких заходів для боротьби з опозицією. Претензій до колективу телеканалу NewsOne в штабі Саакашвілі не мають, вважаючи цю провокацію самодіяльністю окремих персоналій, і найближчим часом утриматися від участі в "Українському форматі".

ЗМІ пов'язують Володимира Грановського з радником президента Росії Сергієм Глазьєвим, відповідальним за проект "Новоросія" за підтримки військового конфлікту на сході України. Власник телеканалу NewsOne Євген Мураєв відмовився коментувати свої кадрові рішення.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
Саакашвілі, шоу Український формат, Володимир Грановський, політтехнолог , Росія, Вадим Рабинович
Вибір редакції, Столиця
17.07.2018
Позивачі просять суд визнати протиправним та скасувати розпорядження КМДА
0
0
00:56 18.07.2018
Турецька спецслужба MIT таємно вивезла з України в Туреччину опозиційного журналіста та бізнесмена
1
0
23:10 17.07.2018
"Давайте будемо критично конкретні: Росія втрутилася в наші вибори", — додав він.
0
0
19:41 17.07.2018
Президент США поділився подробицями двостороннього саміту
0
0
17:28 17.07.2018
ГПУ у зборі: шикарні авто, алкоголь ну і футбол для розваги
0
0
17:16 17.07.2018