Автором і режисером нового великого шоу "Український формат" на телеканалі NewsOne є російський політтехнолог Володимир Грановський.

Про це стало відомо від джерела на телеканалі NewsOne.

"Креативний продюсер телеканал NewsOne Євген Дудник в неформальній бесіді неодноразово говорив, що проект робить Грановський", - повідомило джерело на телеканалі.

Опозиційний політик, екс-голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі, за результатами прем'єрного ефіру проекту «Український формат», програв народному депутату Вадиму Рабиновичу, який набрав більше 65% підтримки аудиторії. Сам ефір був побудований таким чином, що Саакашвілі не дали можливість висловитися і аргументувати свою позицію. Гості ефіру цілеспрямовано критикували і нападали на Саакашвілі. Вадим Рабинович активно пропонував Саакашвілі з'їсти краватку червоного кольору.

Це не перше велике політичне шоу, режиссируемое Володимиром Грановським. Раніше він багато років відповідав за виробництво подібних ток-шоу на телеканалі Інтер і Росія1. В українському інформаційному просторі Грановський запам'ятався концепції про «три сорти українців», яка викликала бурхливий конфлікт і засудження.

Популярні новини зараз

24 тисячі гривень за воду, 174 - за тепло: експерти підрахували, у скільки українцям обходиться комуналка Ради

"Обкакався": найбагатший у світі репер Каньє Уест став всесвітнім посміховиськом?

Ольга Сумська не запросила сестру Наталію на день народження матері: "Розставити всі крапки"

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Показати ще

За даними джерел у виборчому штабі Михайла Саакашвілі, там вважають цю провокацію політичним замовленням Адміністрації Президента України, яка не соромиться вдаватися до будь-яких заходів для боротьби з опозицією. Претензій до колективу телеканалу NewsOne в штабі Саакашвілі не мають, вважаючи цю провокацію самодіяльністю окремих персоналій, і найближчим часом утриматися від участі в "Українському форматі".

ЗМІ пов'язують Володимира Грановського з радником президента Росії Сергієм Глазьєвим, відповідальним за проект "Новоросія" за підтримки військового конфлікту на сході України. Власник телеканалу NewsOne Євген Мураєв відмовився коментувати свої кадрові рішення.