Мер Львова Андрій Садовий обговорює угоду про продаж каналу «24», пише в своєму Facebook політичний експерт і блогер Владислав Міхеєв.

Владислав Міхеєв пов'язує інформацію про продаж каналу з наближенням виборів до Верховної Ради. «Сьогодні в українському експертному середовищі при зустрічі прийнято питати "Коли вибори?" і вже потім вітатися», - іронізує Міхєєв.

На думку Владислава Міхєєва, спостерігається безліч прикмет, що сигналізують про наближення виборів.

«Багато різних прикмет. Серед них і "гойдалки" на інформаційному ринку, який як лакмусовий папірець завжди свідчив - вибори не за горами. Ми вже бачили і підпали Інтера, і блокаду Ньюсвана і тиск на 112 ий і 1+1...», - перераховує експерт.

За даними Міхєєва, продаж каналу «24» - це результат переділу сфер впливу в ЗМІ, викликаний підготовкою політичних гравців до парламентських виборів.

Популярні новини зараз

Очевидець розповів подробиці загибелі 28-річного українця у потязі Рахів-Київ : "Нічого не міг зробити"

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

9-річна донька Ані Лорак вразила різкими змінами зовнішності: Мурат допоміг

Показати ще

«Судячи з усього, переділ сфер впливу на ринку ЗМІ дістався і до 24 каналу. Хоча питання про контроль з боку АП, до якого традиційно прагне перед виборами будь-яка влада, поки залишається відкритим. Мої хороші знайомі з львівської медіа-тусовки кажуть, що місцеві журналісти щосили обговорюють, що пану Садовому зробили "пропозицію, від якої він не може відмовитися", - пояснює Міхєєв.

На думку Владислава Міхєєва, у продажу телеканалу є певна логіка, своя думка він аргументує прикладом про продаж «Українського медіа-холдингу» восени 2013 року.

«Після сміттєвої епопеї Садовий сидить в глибокій... засідці. І що насправді відбувається в цій його засідці сказати складно. Але, в принципі, на піку затребуваності продати медіа-актив - нормальний хід. Продав же мудрий Борис Ложкін УМХ перед самим майданом Курченку і не прогадав. Тому що за рік до виборів Януковича, вони були на піку. А в 2014 році це була б уже зовсім інша історія і інші гроші», - аргументує політичний експерт.

Політичний експерт вважає, що у оточення президента Петра Порошенка є своя зацікавленість в тому, щоб операція з продажу «24» відбулася.
«Загальне відчуття таке: команда Порошенка намагається забезпечити собі якщо не вирішальний (він об'єктивно неможливий!), то символічний контроль над ситуацією. Якщо не в очах українців, то хоча б в очах західних партнерів», - резюмував Владислав Міхеєв.