Сама скромність: Луценко розповів про свої досягнення та навіть провали

поділитись
Перераховуючи провали, генпрокурор виділив поспіх

Генеральний прокурор України Юрій Луценко в інтерв'ю виданню "Новое время" розповів про свої успіхи та провали на чинній посаді.

Перераховуючи провали, генпрокурор виділив поспіх.

"Наприклад, перша спроба створення внутрішньої антикорупційної служби була наївною. Вона не вийшла. Виявилося, що треба створювати генеральну інспекцію за зразком США, з другої спроби ми це зробили", - сказав Луценко.

Він також назвав помилкою те, що "дав себе втягнути в дискусії з НАБУ".

"Не я був ініціатором, але повинен визнати, що публічні гучні суперечки принесли шкоду всій системі. На щастя, нещодавно Артем Ситник був в цьому кабінеті, і він визнав це, і я визнав це", - додав генпрокурор.

Своїми досягненнями Луценко назвав процес над президентом-втікачем Януковичем за звинуваченням у державній зраді, доведені справи злочинів на Майдані, злам старої командної вертикально орієнтованої каральної системи та багато іншого.

Дивіться: Ірину Луценко спіймали у Раді в туфлях за 13 пенсій

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Генеральній прокуратурі України розповіли, хто з народних депутатів відмовляється приходити на допити після десятків викликів.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Луценко, Генпрокуратура, досягнення, провали
"Американський народ повинен знати, про що Трамп говорив з "ворогом""
0
0
14:18 22.07.2018
Шахов наголосив, що в сьогоднішніх умовах, коли не виконано жодне з цих вимог, проводити референдум на окупованих територіях не можна ні в якому разі
0
0
13:59 22.07.2018
Італійська опозиція знайшла потрібні слова і розкритикувала одіозного міністра
0
0
13:42 22.07.2018
"А де ж реальні справи? Коли ви нарешті виконайте вашу знамениту обіцянку"
0
0
11:36 22.07.2018