Надія Савченко, внефракційний народний депутат, яку судять по справі про підготовку теракту, вимагає визнати незаконним рішення парламенту про згоду на притягнення її до кримінальної відповідальності.

Цю інформацію повідомляє прес-служба політичної партії "Суспільно-політична платформа Надії Савченко".

Повідомляється, що адвокат Савченко Костянтин Глоба подав у Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду адміністративний позов про визнання протиправною бездіяльність суб'єкта владних повноважень та визнання протиправними та скасування рішень".

"Відповідачем виступає Верховна Рада. Надія оскаржує рішення про притягнення до відповідальності та арешт, які ганебно, незаконним способом, проголосовані парламентом. Справа Надії Савченко є політично вмотивованою, а арешт народного депутата є не законним", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Служба безпеки України оприлюднила результати поліграфа, який проходила позафракційний депутат Надія Савченко.

Популярні новини зараз

"Мій розум підірваний": жінка приголомшила мережу курйозною ілюзією, схожою на "причандал"

Головне за 3 грудня: перемога "Шахтаря", фатальний поворот "голодної туси", фінал "Холостячки" і мінімалка в 6700 гривень

Леся Нікітюк впала в летаргічний сон, сестра-близнючка зробила заяву: "На екранах ви бачите не її"

На 22-му році життя загинула зірка "Гри престолів", цілий рік бився з хворобою

Показати ще

Результати поліграфа підтвердили наміри народного депутата Надії Савченко здійснити повалення конституційного ладу в Україні і її готовність піти на злочини, щоб захопити державну владу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

Також портал повідомляв про те, що народний депутат без мандата Надія Савченко прийняла рішення про припинення голодування. Такий крок пояснюється тим, що вона хоче повторно пройти тестування на "детекторі брехні".

Відповідне повідомлення оприлюднила її прес-служба.

"У зв'язку з тим, що за майже два місяці слідство не надало результатів експертизи на детекторі "правди", Надія Савченко прийняла рішення припинити голодування для проходження повторної експертизи", – йдеться в повідомленні.

Крім того, нагадаємо, що підозрювана в підготовці держперевороту народний депутат Надія Савченко повідомила, що її інтереси представляють три безкоштовних адвоката.

Цю заяву вона зробила 22 травня на початку судового засідання Апеляційного суду Києва, який розглядає скаргу на продовження їй строку тримання під вартою.