Позафракційний депутат Верховної Ради Надія Савченко зробила несподівану заяву. Вона розповіла, що в молодості працювала в службі, яка займалася наданням інтим-послуг по телефону.

На співбесіді Надію попросили прочитати млосним голосом постільну сцену з бульварного роману. Спочатку вона не хотіла, але потім погодилася, адже платила контора немало - $100.

"Так, працювала. Це стало можливим, знову-таки, через адекватне ставлення до всього. Таку роботу може витримати не кожен, я це побачила на відборі. Ми з подругою шукали роботу, побачили оголошення в газеті: "Дівчина з приємним голосом, з умінням розмовляти на будь-які теми". Я не знала, що це", - сказала Савченко в інтерв'ю "Главкому".

Нардеп також розповідає й інші деталі прийому на роботу.

Популярні новини зараз

Микола Тищенко в День Соборності знову все переплутав і віддав Схід: "Єдині, від Києва до Закарпаття"

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Українку вбили в Польщі дорогою на роботу: труп пролежав всю ніч, дочка в паніці

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Показати ще

"Багато дівчат, які прийшли на відбір, були в шоці, пішли звідти, мало хто міг це прочитати. Я собі сказала: "Ти актриса, ти це прочитаєш". Прочитала. Треба було проходити офіційне оформлення, можна було з 23 років", - додала вона.

За словами самої Надії, на той момент їй був 21 рік.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Савченко приголомшила політичними планами.