В Україні після арешту за підозрою у підготовці державного перевороту і замаху на вище керівництво країни у Надії Савченко можуть з'явитися послідовники.

Такої думки дотримується журналістка Юлія Мостова.

"У нинішній ситуації Надія Савченко - це не ексклюзивне явище, а просто одне з можливих його імен. Передбачуване і логічне. Людина, що показувала середній палець російській владі з тюремної клітки, здатна показати його і українській. Агресивна, смілива, неосвічена. Нею навіть управляти не потрібно. Як каучукової бомбою. Швидше за все, Савченко - щира, але її "запуск" - ведмежа послуга країні ", - пояснила вона.

За словами журналістки, аби зробити висновки, слід дочекатися соціології, адже позицію Банковою не поділяють багато людей, а сценарій Савченко – просто один зі способів це показати.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" у весільній сукні розкрила інтригу після "Холостяка": "Хто наречений?"

Леонід Кравчук у реанімації підключений до ШВЛ - ЗМІ

Марина Боржемська поцілувала маленьку копію Узелкова: "Спасибі, що вибрала мене"

Мінусова температура в Південній Африці б'є рекорди: все замерзло і занесло снігом

Показати ще

"Саме тому в країні, де зброю вже ніхто не закопує і навіть не поливає маслом, його - хоч греблю гати; в країні, де більшість людей влада не ненавидить, не боїться, а зневажає; де 90% не бажають брати участь у суспільному житті; де існують приватні армії; де творення не в тренді - у Надії Савченко цілком можуть з'явитися наслідувачі.. І зовсім не факт, що їх буде легко розглянути в світлі телевізійних ефірів і ток-шоу. У суспільстві, де колишній вододіл на Захід і Схід змінила лінія фронту між бідними і багатими, між безправними і безкарними, на жаль, з'являться ті, хто спокуситься вкрай помилковим, але простим рішенням ", - підсумувала Мостова.

Дивіться: виступ Савченко на судовому засіданні

Як повідомляв портал "Знай.ua", Савченко має намір оскаржити вирок в Апеляційному суді. Її адвокат заявив, що зробив юридичне обгрунтування про те, що рішення суду не відповідає ані матеріалам справи, ані об'єктивній дійсності, натякаючи на попереднє рішення сторони обвинувачення, коли прокурори погодилися допустити спільне перебування Савченко в так званому "акваріумі" з її захисниками.