"Уряд безглуздою пенсійною реформою сьогодні не тільки вносить розкол в українське суспільство, а й безпосередньо фінансує окуповані території", - про це заявив народний депутат Сергій Міщенко на своїй сторінці в Фейсбук

Він зазначив, що пообіцявши суттєве збільшення  пенсій по усій країні, фактично уряд зробив так, що 70 відсотків коштів на  так звану пенсійну реформу опиняється на окупованих частинах Донецької та Луганської областей.

"За інформацією, яку мені надали в  Міністерстві соціальної політики, наприклад, у Волинській області надбавки більше тисячі гривень отримали лише 23 тисячі пенсіонерів. Інші 211 тисяч   отримали копійки. У Донецькій області більше тисячі гривень отримали 278 тисяч пенсіонерів! У Тернопільській області лише 12 тисяч пенсіонерів отримали  достойні надбавки. А 204 тисячі!!! – ганебні  подачки. У той же час, в Луганській області майже 100 тисяч  пенсіонерів отримали надбавки від 1000 до 6000 гривень" – говорить Сергій Міщенко

За словами народного депутата, Уряд  сьогодні поділив Україну  на два сорти. З одного боку -  уся Україна, яка отримала мінімальні надбавки до пенсії, з іншого - Луганська та Донецька область – де пенсії підняли на 3-5 тисяч гривень. При цьому приблизно 70 відсотків цих велетенських пенсій приходиться на окуповані території, де ще одну пенсію отримують від російських окупантів. 

"Сьогодні єдиний вихід із ситуації –  ухвалення уже зареєстрованих законопроектів, які відновлюють пенсійну справедливість для усієї України, а не лише для однієї її частини" - наголосив Сергій Міщенко.

Популярні новини зараз

Ломаченко після бою з Лопесом ліг під ніж хірурга - 12 раундів практично з однією рукою: "Відколов шматок..."

Палка Тіна Кароль задерла сукню і розсунула ноги – зводить з розуму

Укрзалізниця відправила українців на карантин, каси закриті: "Більше жодних квитків"

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Показати ще