На Донбасі десятки тисяч людей сидять без роботи і змушені їхати на заробітки в Росію.

Про це розповів народний депутат, член групи «Воля народу» Сергій Шахов.

"Я сам переселенець. І в моїх прийомних в Луганській області стоять тисячі людей, які бідують. 10 тисяч чоловік на Станиці Луганській, яких обдурили. Це мої вчителі, лікарі, друзі, з якими будував житло", – зазначає політик.

Шахов акцентує, що 6,5 мільйона людей з Криму і Донбасу сьогодні обдурили і позбавили пенсій.

"По 40 років наші батьки працювали, стираючи руки в кров, будували наші підприємства. 200 млрд гривень не вистачає в нашому Пенсійному фонді і це без девальвації гривні", – розповідає Шахов.

Популярні новини зараз

Спортивний літак впав на житловий будинок і спалахнув: 4 людини загинуло

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Лілія Ребрик показала струнке тіло у відвертій сукні - "Яка солоденька!"

"Холостяк" Микита Добринін показав, хто чекає його зі зйомок, і це не Даша Квіткова: "Краса"

Показати ще

Нардеп заявляє, що на даний момент 70 тисяч шахтарів сидять без роботи.

"Але при цьому ми завозимо вугілля з РФ. Таким чином, обдурили наших військових, коли наказали їм створити блокаду Донбасу. Сьогодні прості люди часто не можуть дозволити собі купити пляшку молока для дітей, адже сидять без роботи. Люди поїхали на заробітки в Росію, кинувши свої будинки", – зазначив Шахов.

Депутат додав, що сьогодні в країні головне завдання - запустити підприємства, забезпечити мир і дати людям можливості для хорошого життя в Україні.

Раніше Сергій Шахов заявив, що губернатор Луганської області Юрій Гарбуз нічого не робить для того, щоб вирішити проблеми місцевих жителів.

"Мене дивує, коли ми говоримо про зовнішній вплив і зовнішньому управлінні. 26 років йде війна в нашій державі. Чи не 4 (вже п’ятий пішов). Моїх батьків вже немає в живих – вони прості шахтарі. Коли затоплювалися шахти, коли знищувалися всі заводи, коли за копійки продавалися ваучери за шматок хліба", – зазначив Шахов.

Шахов звернув увагу на катастрофічну ситуацію з дорогами в Луганській області. За словами нардепа, місцевий губернатор міг би швидко вирішити цю проблему, але його абсолютно не цікавить поліпшення життя громадян.

"Я заїжджаю в рідну Луганську область і мені соромно. Ями на дорогах нагадують могили. Губернатор працював 70 днів за два роки, влаштував царське полювання практично напередодні виборів в Москві", – зазначив Шахов.

Дивіться: Сергій Шахов ("Воля народу") про стан речей в Україні

Сьогодні прості люди часто не можуть дозволити собі купити пляшку молока для дітей, адже сидять без роботи. Тому наше головне завдання - запустити підприємства, забезпечити мир та дати людям можливості для хорошого життя в Україні!

Posted by Sergey Shahov on Thursday, 29 March 2018
Як повідомляв портал "Знай.ua", українцям розповіли всю правду про реалії роботи за кордоном.