У найближчі декілька місяців Нормандская четвірка розгляне всі можливі способи, як прискорити здійснення Мінських домовленостей.

Про це в четвер, 29 березня, заявили в прес-службі Петра Порошенка.

"Лідери країн Нормандської четвірки підтверджують їх відданість імплементації Мінських домовленостей у всіх її вимірах (сфері безпеки, політичному, гуманітарному та соціально-економічному)", - повідомляє прес-центр. Відзначається, що сторони "розглянуть можливі шляхи прискорення імплементації домовленостей в найближчі місяці".



Лідери країн також привітали домовленість про відновлення режиму припинення вогню з нагоди великодніх свят, який почне діяти вже з п'ятниці, 30 березня. В черговий раз на спільному засіданні учасники підкреслили важливість ретельного дотримання режиму і забезпечення ефективного моніторингу та верифікації з боку Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Популярні новини зараз
Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Нові тарифи на воду для трьох категорій споживачів: як зміняться платіжки "Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну
Показати ще

Крім цього, Нормандська четвірка закликала докладати більше зусиль з метою звільнення інших заручників відповідно до формули "всіх на всіх" на фоні успішного звільнення близько 300 осіб 27 грудня 2017 року. Як відомо, в переговорну четвірку в нормандському форматі входять Україна, Франція, Німеччина та Російська Федерація.

Як виглядає світ в розумінні бойовиків


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що за минулу добу, 28 березня, в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі бойовики в черговий раз наплювали на мінські домовленості і показали своє збочене розуміння слова "перемир'я". У зоні збройного конфлікту за 24 години сталося 54 обстріли.

Ми також писали про те, що Київський міжнародний інститут соціології провів всеукраїнське опитування, яке показало, кого українці звинувачують у війні на Донбасі: половина українців звинувачує у війні в нашій країні Росію і її прихильників, третина коливається, а 15% покладають вину на Україну.