Якщо антикорупційні органи дізнаються, куди ж насправді діваються вкрадені мільярди, то навіть з цією інформацією вони не зможуть отримати рішення суду.

Про це заявив народний депутат від групи "Воля народу" Сергій Шахов.

"Працюють на 100% антикорупційні органи? Сьогодні немає того Антикорупційного суду, за який так бояться голосувати у Верховній Раді. Всі суди нібито антикорупційним органам відмовляють. Якщо вони дізнаються, куди поділися мільярди і звернуться з цією інформацією в суди – їм просто відмовлять", — зазначив парламентарій.

Причиною сформованої ситуації Шахов вважає те, що вкрадені мільярди "також лягають в кишені суддів". При цьому політик розповів, як можна вирішити проблему, що склалася.

Популярні новини зараз

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

В Україні підвищать прожитковий мінімум і компенсують витрати на зв'язок: список пільгових категорій

Кохання Дана Балана і Тіни Кароль виявилось несправжнім, продюсер "1+1" Завадюк у всьому зізнався

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

Показати ще

"Поки не зметемо це уряд, поки не знайдемо йому заміну – нічого не станеться", – підкреслив нардеп.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", потрібно повністю змінити політичну еліту в Україні, вважає позафракційний народний депутат Сергій Шахов. Про це повідомляє Politeka.

"Ті, хто був в процесі і протягом всіх цих років грабували нашу країну і породжували олігархів, які породжували бандитів, які керували чиновниками та місцевими депутатами, їх треба повністю змінювати", - заявив нардеп.