Такої корупції, як в Україні, не існує ніде, вважає позафракційний народний депутат Сергій Шахов.

"Давати шоколадку лікарю за те, що він твою дитину полікував — це корупція, але давати мільйонні хабарі, щоб підвищувати тарифи на ЖКГ, на воду, електроенергію, завезення вугілля з Африки або Росії — це вбивство сотень тисяч сімей", — заявив політик.

"Коли олігархи давали вказівку затопити шахти на Донбасі, Луганську і Донецьку, області повністю зруйнувати, щоб завозити вугілля з інших держав. Це корупція, яка безпосередньо загрожує людям. Коли швидка везе людину з серцевим нападом, то потрапляє в яму, колесо відвалюється і людина помирає — це вбивство. Коли вкрали порох, і не спрацювали детонатори, де тисячі наших хлопців стріляють, — це вбивство. Хто буде за це відповідати?", — розмірковує він.

"Корупція в парламенті. Коли я йшов на вибори, мені люди говорили у 114 окрузі, як можна в тераріумі щось змінити? Але можна, ми боремося", — стверджує політик.

Популярні новини зараз

Колишня Камінської з "НеАнгелів" показала, через що розпався гурт: "Всьому свій час"

Дизель по 7 гривень, бензин по 5: ціни на харківських АЗС зміняться, скільки коштує заправити авто

На Україну насуваються потужні шквали та грози: забомбить "яйцями" з неба

Ілля Кива з помилками привітав "колег" і порівняв себе з Галілео: "Справжні вчені"

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", комунальним підприємствам потрібно зменшити тариф з оплати електроенергії. Про це заявив народний депутат, член групи "Воля народу" Сергій Шахов.

Політик зазначив, що в Україні є проблеми з громадським транспортом: з маршруток викидають людей похилого віку, діти випадають із задніх дверей автобусів, а пільговиків взагалі не перевозять. При цьому міський електротранспорт знищується.

"Вся Європа йде за зеленою енергією, бореться за екологію. Ми хочемо, щоб весь електротранспорт здали на металобрухт?", — акцентує Шахов.