У Києві на території Національного ботанічного саду ім. Гришко 1 червня відкриють перший в Україні інтерактивний парк корупції.

"Це унікальна пневматична конструкція з дев'яти надувних наметів загальною площею понад 700 кв. м", - написала на сторінці в Facebook молодший партнер в Gres Todorchuk PR Марія Артеменко.

За її словами, в кожному залі буде висвітлена своя історія: від появи корупції, яку знали ще стародавні шумери, основні корупційні схеми, до великого блоку інформації про антикорупційні органи та артефактів реальних кримінальних справ.

"Поблизу парк схожий на великі надувні кулі - символи мильних бульбашок і порожніх обіцянок. Тільки один із залів має форму, яку впізнає кожен українець - 100-метровий золотий батон, напівреальний символ, квінтесенція корупції в Україні. Архітектори використовували чотири кольори: золотий і платиновий - як символи корупції, білий і прозорий - як готовність України до очищення ", - розповіла автор проекту Ярослава Гресь.

Популярні новини зараз

Директор Олі Полякової видав інтимні подробиці стосунків із зіркою: "Ходив за тампонами для своєї жінки"

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Показати ще

Парк корупції буде працювати три тижні, починаючи з першого червня. Вхід туди буде безкоштовним, проте доведеться заплатити стандартних 50 грн за вхід в ботсад.

Раніше "Знай.uа" повідомляв про те, що Михайло Добкін, народний депутат від "Опозиційного блоку" заявив, що екс-президент України Віктор Янукович у 2014 році подзвонив лідеру "Правого сектора" Дмитру Ярошу, що дозволило відкласти штурм Межигір'я.

Під час допиту в Оболонському суді по справі екс-президента Добкін розповів про те, що Януковичу зателефонували і повідомили про велику групу людей, яка рухалася в бік Межигір'я. За словами Добкіна, в будинку Януковича залишалося 7 охоронців без засобів захисту, що дуже турбувало екс-президента.