У Києві на території Національного ботанічного саду ім. Гришко 1 червня відкриють перший в Україні інтерактивний парк корупції.

"Це унікальна пневматична конструкція з дев'яти надувних наметів загальною площею понад 700 кв. м", - написала на сторінці в Facebook молодший партнер в Gres Todorchuk PR Марія Артеменко.

За її словами, в кожному залі буде висвітлена своя історія: від появи корупції, яку знали ще стародавні шумери, основні корупційні схеми, до великого блоку інформації про антикорупційні органи та артефактів реальних кримінальних справ.

"Поблизу парк схожий на великі надувні кулі - символи мильних бульбашок і порожніх обіцянок. Тільки один із залів має форму, яку впізнає кожен українець - 100-метровий золотий батон, напівреальний символ, квінтесенція корупції в Україні. Архітектори використовували чотири кольори: золотий і платиновий - як символи корупції, білий і прозорий - як готовність України до очищення ", - розповіла автор проекту Ярослава Гресь.

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

Наташа Корольова слізно просить про допомогу: атрофія рук і ніг, часу обмаль

У Львові родич "Хатіко" підняв настрій перехожим - "Рахуємо посмішки"

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Показати ще

Парк корупції буде працювати три тижні, починаючи з першого червня. Вхід туди буде безкоштовним, проте доведеться заплатити стандартних 50 грн за вхід в ботсад.

Раніше "Знай.uа" повідомляв про те, що Михайло Добкін, народний депутат від "Опозиційного блоку" заявив, що екс-президент України Віктор Янукович у 2014 році подзвонив лідеру "Правого сектора" Дмитру Ярошу, що дозволило відкласти штурм Межигір'я. 

Під час допиту в Оболонському суді по справі екс-президента Добкін розповів про те, що Януковичу зателефонували і повідомили про велику групу людей, яка рухалася в бік Межигір'я. За словами Добкіна, в будинку Януковича залишалося 7 охоронців без засобів захисту, що дуже турбувало екс-президента.