Публічна сварка між главою українського уряду Володимиром Гройсманом і міністром фінансів Олександром Данилюком говорить про те, що вони не поділили між собою фінансові потоки

Про це заявив народний депутат від групи «Воля Народу» Сергій Шахов, повідомляє Рoliteka.

«Це все говорить про те, що під час ведення війни проти України, нам задано удар. Міністри між собою сваряться, а в цей час у людей голова болить – де взяти гроші, щоб купити собі шматок хліба і води. Також це є показником того, що вони не поділили між собою фінансові потоки. Я взагалі виступаю за розгін уряду», – зазначив Шахов на своїй сторінці в Facebook.

Причиною такого радикального рішення парламентар називає відсутність в Україні низки міністрів.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва приспустила штани, щоб стати популярнішою: "З подряпинами"

"Вагітний" животик Тіни Кароль розбурхав українців: "Як сумно"

Арсен Мірзоян влаштував дітям свято на канікулах: їжте, поки мама не побачила

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще

«До цих пір не призначений міністр охорони здоров’я. Не призначений міністр аграрної політики. Також немає міністра інформаційної політики. Це говорить про те, що серед них є безкарність. Такий уряд в Україні, яка перебуває в стані війни, не потрібен. Потрібно його взагалі розганяти», – підкреслив Шахов.

Більш того, Шахов розповів, хто повинен зайняти вакантні місця в українському уряді.

«Керувати міністерствами повинні жителі України, а не люди із Сполучених Штатів, Євросоюзу. Вони елементарно не знають ситуації в країні. Також я виступаю проти призначення міністрами тих, чиї діти не вчаться у наших школах і не лікуються в наших лікарнях», – уточнив нардеп.

Нагадаємо, народний депутат від групи «Воля народу» Сергій Шахов розповів про те, як насправді не просто бути політиком. Про це парламентарій повідомив на своїй сторінці в Facebook. Шахов зазначив, що робота народного депутата не таке легке, яким здається на перший погляд.

«Напевно, більшість людей думає, що депутат — це Мерседес, дорогий піджак, їжа в самому пафосному ресторані і міграція між Києвом і Багамськими островами від пари раз у рік», — пише політик.

Однак він зазначає, що робота нардепа це важка праця, безліч зустрічей і робота з виборцями.

«Справжній депутат — це спортивний костюм, поїзд, приймальня, десятки зустрічей, знову спортивний костюм і поїзд. В кращому випадку — Інтерсіті. Якщо вдалося заздалегідь спланувати поїздку і вихопити квитки. У гіршому — 16 годин плацкарта (бувало й таке). Відпрацював в окрузі, і тепер рухаємося у напрямку на Київ», — підкреслив Шахов.

Между Данилюком и Гройсманом может быть только один конфликт - не поделили финансовые потоки! Какой от этого толк людям? Никого, но нам бы уже давно пора привыкнуть! Или не привыкать, а бороться за НАШИ права и интересы!

Posted by Sergey Shahov on Thursday, 31 May 2018