Стало відомо, що Литва в 2019 році планує надати Україні близько 1 млн євро.

Литовський уряд в 2019 році планує надати Україні близько 1 млн євро на підтримку населених пунктів, які постраждали від російської збройної агресії.

Про це в середу, 15 серпня, на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць.

Як додав сам Куць: "У наступному році уряд Литви планує виділити з бюджету близько мільйона євро на підтримку України. Принципове рішення вже прийнято. Про це під час нашої зустрічі в Донецькій обласній державній адміністрації повідомив надзвичайний і повноважний посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс" .

Популярні новини зараз

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

Наступного року уряд Литви планує виділити з бюджету близько мільйона євро на підтримку України. Принципове рішення щодо...

Posted by Олександр Куць on Wednesday, 15 August 2018

За його словами, обговорювався перелік об'єктів, які потребують фінансування, серед них школи, водопроводи, контрольно-пропускні пункти. Остаточне рішення, куди направити фінансову підтримку, прийме литовський уряд, зазначив глава військово-цивільної адміністрації.

Також варто згадати, що президент Петро Порошенко заявив про те, що Європейський союз готовий приєднатися до відновлення і розвитку територій Донецької і Луганської областей, які були звільнені від окупантів. Так, під час саміту Україна-ЄС було домовлено запустити ініціативу про "патронажі" з боку зацікавлених держав-членів ЄС над окремими містами і районами Донбасу.

Нагадаємо, величезною кількістю випадків продажу громадянства або видів на проживання країнами, які є членами Європейського союзу, дуже стурбована Європейська комісія.

Як повідомляв Знай.ua, 9 липня, набуло чинності ключове для України рішення Європейського Союзу – про виділення 1 мільярда євро позики в якості макрофінансової допомоги.

Також Знай.ua писав про те, що провідний радник президента США з торговельної і промислової політики Пітер Наварро сьогодні кинув у маси нову інформацію щодо обмеження інвестицій.