Провідний радник президента США з торговельної і промислової політики Пітер Наварро сьогодні вкинув у маси нову інформацію щодо обмеження інвестицій.

Про це повідомляють ЗМІ.

Мовляв, міністерство фінансів США підготує доповідь з рекомендаціями обмежень на інвестиції із КНР до кінця тижня, але їх поки вводити не будуть.

Тим часом стало відомо, що американський виробник мотоциклів і сертифікований постачальник продукції військового призначення Harley-Davidson почне переводити виробництво зі США в інші країни, щоб уникнути заходів у відповідь з боку Євросоюзу на введені американською адміністрацією мита на метали.

Варто відзначити, що не оминув увагою цю подію глава США Дональд Трамп, який залишив гнівне послання очільникам компанії.

Про це президент США, як завжди повідомив в своєму Twitter та різко розкритикував дане рішення.

Популярні новини зараз

Стало відомо, що сказала померла Стелла Клименко з "МастерШеф" своїм близьким в останній день: "Почати нове життя"

Погода 17 вересня натякне українцям, що час діставати шуби — дощі псують всю "малину"

Україна поступово перетворюється на Польщу? Тисячі мігрантів масово хлинули в країну

"Шо ти ригаєш...": Анастасія Приходько нарвалася на жорстку відповідь за приниження на "Співають всі"

Показати ще

"Це сюрприз, що Harley-Davidson першими викинули білий прапор з усіх компаній. Я важко боровся за них, і в кінцевому рахунку, вони не будуть платити ввізні мита для продажів в ЄС, які боляче вдарили по нашій торгівлі, привівши до дефіциту в 151 мільярд. Податки просто виправдання - наберіться терпіння!", - написав президент США.

У свою чергу відомо, що з 22 червня ЄС застосує нові мита на деякі види імпорту з США. Такі заходи були вжиті у відповідь на мита США на сталь і алюміній для Євросоюзу.

"Заходи охоплюють перелік продукції на загальну суму 2,8 мільярда євро і вступлять в силу в п'ятницю, 22 червня", – йдеться в повідомленні.

Перелік товарів, який оприлюднила Єврокомісія, включає металургійну продукцю та сільськогосподарські товари. Приміром, митом в розмірі 25% будуть обкладені такі товари, як мотоцикли з об'ємом циліндра понад 500 см3, спортивні, моторні, прогулянкові судна, джинси, віскі, сигари і сигарети, солодка кукурудза та інші.

"Ми не хотіли опинитися в цій позиції. Однак одностороннє і невиправдане рішення США про встановлення тарифів на сталь і алюміній для ЄС означає, що у нас не залишається іншого вибору. Правила міжнародної торгівлі, які ми розробили протягом багатьох років пліч-о-пліч з нашими американськими партнерами не можуть бути порушені без реакції з нашого боку. Наша відповідь повністю відповідає правилам СОТ.

Зрозуміло, якщо США скасують свої тарифи, наші заходи також будуть скасовані", – заявила єврокомісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрем.

У Єврокомісії заявили, що дані мита будуть діяти до тих пір, поки США не зніме свої мита для ЄС.

Між США та ЄС розгорілася справжня торговельна війна

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що несподіване побачення Трампа і Путіна розлютило півсвіту.