Представник Організації Обєднаних Націй відреагував на вихід Сполучених Штатів з Ради ООН з прав людини. Ця новина неабияк розчарувала членів організації.

Про це у своєму Twitter, написав Верховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад аль-Хусейн, назвавши цю новину "розчаровуючою".

"Розчаровуюча, якщо не дивовижна новина. З огляду на те, в якому стані зараз знаходяться права людини в світі, США повинні нарощувати свою участь (в Раді - ред.), а не йти", - йдеться в повідомленні верховного комісара.

Нагадаємо, про намір вийти з членства ООН з прав людини США заявили у вівторок, 19 травня. Згодом постпред Сполучениз Штатів офіційно підтвердила це рішення.

Популярні новини зараз
Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру Пенсіонери отримають підвищену пенсію: які умови Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку Оля Полякова дізналася, що вагітна після розлучення: як насправді з'явився Буряковський
Показати ще

Сполучені Штати офіційно оголосили про вихід із Організації Обєднаних Націй

Про це заявила постійний представник США при Всесвітній організації Ніккі Хейлі. За словами постпреда, причиною виходу стало те, що вимоги Сполучених Штатів ніхто не бере до уваги, а діяльність ООН називають злочинною.

"США офіційно виходять з Ради ООН з прав людини. При цьому я хочу, прояснити, що цей крок не є відступом від зобов'язань в галузі прав людини", - сказала Н.Хейлі журналістам в ході прес-конференції в Держдепартаменті.

Вона зазначила, що заклики американської влади до реформи Ради за рік не були почуті, і рішення про вихід з Ради було прийнято після того, як США "не побачили жодного прогресу".

За словами Н.Хейлі, рішення не було прийнято легковажно.

"Коли 17 місяців тому змінилася адміністрація, нам були добре відомі величезні недоліки Ради з прав людини. Ми могли б негайно вийти. Але ми цього не зробили. Замість цього ми сумлінно намагалися вирішити проблеми" - підкреслила вона.

Н.Хейлі заявила, що Рада ООН з прав людини "є захисником порушників прав людини і помийної ямою політичної упередженості", тому США не можуть довіряти йому.

"Якщо Рада ООН з прав людини збирається нападати на країни, які підтримують права людини і захищає країни, які зловживають правами людини, то Америка не повинна надавати йому будь-яку довіру", - пояснила вона.

Дивіться: Історія створення ООН

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", президент Сполучених Штатів Дональд Трамп готовий збільшити мита проти Китаю і довести їх до немислимої суми: 200 мільярдів доларів. Таким чином глава США намагається побороти недобросовісну політику, яку на його думку, веде Піднебесна.