В Економічній і Соціальній Раді поповнення: Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй прийняла до його складу Україну. Новий статус діятиме з 2019 по 2021 рік.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це на своїй сторінці в Twitter пише українське представництво в ООН. Рішення прийняти Україну підтримали 176 країн в ЕКОСОР.
"Членство в ЕКОСОР сприятиме реалізації в Україні найкращих світових практик в сфері соціально-економічних реформ", - зазначив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.
ЕКОСОР - це один із шести ключових органів ООН, в обов'язки якого входить координація діяльності ООН і її спеціалізованих установ у соціальній сфері та сфері економіки. До її складу входять 54 держав-членів ООН.
Наступного року Рада зосередиться на розвитку рівноправного та інклюзивного суспільства, зокрема, забезпеченні гендерної рівності, посилення соціального захисту людей з особливими потребами, поліпшення гуманітарної ситуації в зонах конфліктів тощо.
Останній раз до складу ЕКОСОР України обирали на період 2010-2012 роки.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що глава України Петро Порошенко відправляє в Берлін представника Адміністрації Президента для підготовки зустрічі в Нормандські форматі на найвищому рівні. Заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв відвідає Берлін, 1 червня для переговорів з обговорення підготовки зустрічі лідерів "нормандської четвірки" (Україна, Німеччина, Франція, Росія).
Україна має повне моральне право розраховувати на підтримку миротворців ООН на тимчасово окупованих територіях Донбасу, оскільки сама вже багато років поспіль бере участь в подібних місіях в різних країнах світу, і робить це практично від самого початку незалежності. Про це Президент України Петро Порошенко заявив під час офіційного виступу з нагоди Міжнародного дня учасників операцій ООН з підтримання міжнародного миру та безпеки.