Вже більше тижня для громадськості є секретом таємнича засмага прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Не поширюється про це і прес-служба уряду.

На відповідний запит журналістів прес-служба розповіла, що прийняття розпорядження про відпустку прем'єра законодавством не передбачено.

Офіційно відпустка Гройсмана тривала 10 днів — з 5 по 17 серпня. Після цього перший публічний візит політика припав на 21 серпня на презентації Нової української школи. Там увагу журналістів привернула яскрава засмага чоловіка. До речі, за 10 днів відпустки Володимиру Гройсману зарахували 14981,9 гривень зарплати. Це не залишилося непоміченим, українці обурені.

Раніше повідомлялося, що декларація Гройсмана виглядає плювком в обличчя злиденних українців. Доходи прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана за 2017 склали 17,102 млн гривень. Про це 31 березня повідомили в секретаріаті КМУ з посиланням на е-декларацію глави уряду.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Мама школяра розкрила очі батьків на меню Клопотенка: "Поверніть булки і ковбасу"

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Показати ще

"Порівняно з минулим роком загальна сума нарахованого доходу особливо не змінилася і склала 17 102 320 грн (нарахований дохід в 2016 році становив 15 801 536 грн)", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що дохід Гройсмана складався із заробітної плати на посаді прем'єр-міністра (понад 435 647 грн), доходів від надання нерухомого майна (набутого до 2006 року) в оренду - 5 150000 грн, відчуження нерухомого майна (земельної ділянки) - 8 797 630 грн та доходів від розміщення коштів на банківських рахунках - 2 719 044 грн.

Ми також писали, що Порошенко витратив на "турпослуги" семизначну цифру. Президент Петро Порошенко в 2017 році витратив на туристичні послуги близько 2,7 мільйонів гривень. Про це свідчить його електронна декларація, розміщена на сайті НАПК.

Нагадаємо, раніше депутат БПП показала справжню розкіш.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що у Порошенка засекретили "мальдівський вояж"

Також "Знай.uа" писав, що декларація мера Києва Віталія Кличка виглядає солідніше, ніж Шулявський міст.