У виконуючого голови Нацбанку України Якова Смолія на рахунку лежать мільйони доларів.

Про це розповів журналіст Олександр Дубінський.

«В.о. голови Нацбанку Яків Смолій декларує за 2017 рік майже 4 млн доларів у валюті на депозитах. І в 27 разів менше гривень. Це все, що вам потрібно знати про довіру до національної валюти в НБУ. Робіть висновки», - зазначив він.

При цьому Дубінський іронічно зазначив, що основна функція Національного банку України - підтримка гривні, а сам Смолій зберігає заощадження в валюті.

Нагадаємо, нинішній заступник глави НБУ Яків Смолій вніс зміни в щорічну декларацію, яку опубліковано в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Популярні новини зараз

Помер дворічний малюк, який обгорів у зачиненій машині: "Артемко мучився 5 місяців"

Щаслива Ані Лорак засвітилася в ліжку з кучерявим красенем: ніжно обіймалися

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Показати ще

Зокрема, Смолій в минулому році отримав 2,3 млн грн зарплати, в той час як в 2016 році його заробітна плата становила 1,8 млн грн. Загальний дохід Смолія за 2017 рік склав понад 15 млн грн, що на 5 млн менше, ніж в 2016 році.

Значну частину доходу (майже 2,5 млрд грн) заступник голови НБУ отримав за рахунок здачі майна в оренду. Серед його орендарів числяться банківські установи - "Райффайзен банк Аваль", "Правекс банк" і "КСГ банк".

На банківських рахунках Смолій разом з дружиною задекларував у минулому році 10,9 млн грн, 2 618 євро і 3,97 млн ​​доларів.