"Порошенко, як і 1 липня 2014 року, обрав шлях війни для підняття свого нікчемного рейтингу". Так народний депутат Нестор Шуфрич прокоментував звинувачення генпрокурора Юрія Луценка про нібито намір "Українського вибору" вчинити державний переворот.

"Я завжди намагався бути максимально толерантним стосовно Юрія Луценка, враховуючи всі обставини його складного життєвого шляху, включаючи тюремні ув'язнення, проти яких завжди рішуче виступав, говорив про це публічно, і особисто Януковичу. Але після його заяви про нібито причетність "Українського вибору" до підготовки державного перевороту, хочу йому сказати, що Юрій Віталійович може починати допити з мене. ...Разом з Віктором Медведчуком, своїм другом і соратником, ми стоїмо біля витоків цього громадського руху — починаючи з нашої зустрічі в 1997 році в Закарпатті і до сьогоднішнього дня", — цитує Шуфрича його прес-служба.

За словами народного обранця, з усіх можливих назв організації Медведчук підтримав запропоноване Шуфричем — "Український вибір".

"Називаючи це рух "Українським вибором", ми з Віктором Медведчуком вкладали в нашу ініціативу глибокий сенс: в Україні ми повинні діяти в інтересах українців – жорстко і прагматично, використовуючи інтерес до нашої країни всіх сусідів і партнерів, як близьких, так і далеких", — пояснив політик.

Шуфрич категорично відкинув будь-які звинувачення у відношення "Українського вибору" і висловив упевненість у тому, що заяви керівника СБУ Василя Грицака, а тепер вже і Юрія Луценка, — "це ширма, за якою ховається їх ляльковод — Петро Порошенко".

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Показати ще

"Порошенко, Медведчук і я добре знаємо один одного ще з часів СДПУ(о), де ми були в керівництві партії. На моїх очах приватизувався завод Карла Маркса і багато інші об'єкти, які стали основою імперії Порошенка. ...Але що у мене викликає сильне занепокоєння і стурбованість, — це те, що Порошенко, як і 1 липня 2014 року, обрав шлях війни для підняття свого нікчемного рейтингу. І судячи з усього, ми станемо свідками агонії влади, яка буде супроводжуватися репресіями, загостренням ситуації на фронті, і, на жаль, загибеллю наших громадян. Але за все це доведеться відповісти. І це "колись" вже дуже близько", — упевнений Нестор Шуфрич.