Скандал! Японська компанія оплатить війну на Донбасі

поділитись
Чергова сторона

Японська фармкомпанія Takeda домовилася про співробітництво з однією з російських фармацевтичних топ-організацій.

Про це інформує Pharma.net.ua.

Так, згідно з відомостями, мова йде про локалізацію виробництва онкогематологічного препарату Адцетрис (брентуксимаб ведотин) в Росії.

Виробництво препарату на території РФ знизить вартість ліків для російських пацієнтів і збільшить надходження додаткових коштів до бюджету РФ. Звідси і планується фінансування війни, яку країна-агресор веде на території Донецької і Луганської області України.

Разом з тим, лікарський засіб призначений для терапії пацієнтів з рецидивуючою/рефрактерної CD30+ лімфомою Ходжкіна та рецидивуючої/рефрактерної системної анапластической крупноклеточной лімфомою.

Нагадаємо, 77-річний "техаський рейнджер всіх часів і народів" Чак Норріс, який після бойовика "Нестримні-2", що вийшов в 2012 році, практично не з'являється в медійному просторі, як виявилося, тривалий час боровся з бідою, що сталася в його родині.

Крім того, ми живемо у вік глобалізації. Вплив різних народів один на одного постійно збільшується. Однак навіть у самому серці глобалізації, в США, досі зустрічаються спільноти, що підтримують режим добровільної ізоляції від навколишнього світу.

Релігійна група амішів є якраз таким співтовариством. Більше ста років ізоляції призвели до генних мутацій у деяких членів громади. У числі інших змін вчені зареєстрували збільшення тривалості життя.

Дивіться сюжет про Японію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", ці ліки можуть вас убити.

Автор матеріалу: 
Анна Веретенникова
Теги: 
Японія, ЛДНР, війна на Донбасі, Росія
Вибір редакції, Суспільство
21.07.2018
Газпром повинен заплатити нам за рішенням арбітражу $2,56 млрд
0
0
19:45 21.07.2018
Стало відомо, що допоможе забезпечити співпрацю між компетентними органами обох держав
0
0
16:18 21.07.2018
"У складі кожної бойової бригади було б розумно визначити одного-двох командирів батальйонів, які володіють реальним авторитетом"
0
0
13:54 21.07.2018
До того ж, депутат вважає, що сутички біля антикорупційних органів відбуваються неспроста
0
0
10:15 21.07.2018
Американський президент заявив про готовність багаторазово збільшити мита
0
0
05:19 21.07.2018