Скандал! Японська компанія оплатить війну на Донбасі

поділитись
Чергова сторона

Японська фармкомпанія Takeda домовилася про співробітництво з однією з російських фармацевтичних топ-організацій.

Про це інформує Pharma.net.ua.

Так, згідно з відомостями, мова йде про локалізацію виробництва онкогематологічного препарату Адцетрис (брентуксимаб ведотин) в Росії.

Виробництво препарату на території РФ знизить вартість ліків для російських пацієнтів і збільшить надходження додаткових коштів до бюджету РФ. Звідси і планується фінансування війни, яку країна-агресор веде на території Донецької і Луганської області України.

Разом з тим, лікарський засіб призначений для терапії пацієнтів з рецидивуючою/рефрактерної CD30+ лімфомою Ходжкіна та рецидивуючої/рефрактерної системної анапластической крупноклеточной лімфомою.

Нагадаємо, 77-річний "техаський рейнджер всіх часів і народів" Чак Норріс, який після бойовика "Нестримні-2", що вийшов в 2012 році, практично не з'являється в медійному просторі, як виявилося, тривалий час боровся з бідою, що сталася в його родині.

Крім того, ми живемо у вік глобалізації. Вплив різних народів один на одного постійно збільшується. Однак навіть у самому серці глобалізації, в США, досі зустрічаються спільноти, що підтримують режим добровільної ізоляції від навколишнього світу.

Релігійна група амішів є якраз таким співтовариством. Більше ста років ізоляції призвели до генних мутацій у деяких членів громади. У числі інших змін вчені зареєстрували збільшення тривалості життя.

Дивіться сюжет про Японію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", ці ліки можуть вас убити.

Автор матеріалу: 
Анна Веретенникова
Теги: 
Японія, ЛДНР, війна на Донбасі, Росія
Україна "віджала" у Газпрому частинку боргу
0
0
23:03 20.03.2018
Своїми останніми діями Російська Федерація продовжує демонстративно нехтувати територіальною цілісністю України
0
0
21:27 20.03.2018
Савченко говорить, що її розмови про теракт були хитрим планом
0
0
20:18 20.03.2018
Нардепи будуть здавати зброю на вході в Раду
1
0
19:27 20.03.2018
"А робота у нього дуже нервова"
0
0
19:07 20.03.2018