Народні артисти України, які проводять свої виступи в Росії, повинні потрапити під депортацію з країни в товарному вагоні без вікон.

Про це повідомляє "Обозреватель", посилаючись на заяву колишнього народного депутата від ВО "Свобода" Ірини Фаріон.

Відповідаючи на питання, що вона думає про заяву президента Росії Володимира Путіна, який вважає допустимим "дублювання" звань "народний" для українських артистів у РФ, вона сказала: "Я давним-давно не слухаю ідіотів і не коментую того, що вони говорять".

На питання про те, як вона ставиться до народних артистів України, які виступають на російській території, Фаріон відповіла: "як до коллаборантів, яких необхідно обов'язково депортувати в Росію".

"Бажано в товарному вагоні. Не з тваринами, тому що тварини в порівнянні з ними – небесні створіння. В одному товарному вагоні. Без вікон, щоб ніхто не бачив цієї потворності. І нехай там співають одне для одного", - додала вона.

Популярні новини зараз

У Харкові обстріляли переповнений трамвай - бите скло і крики по всій вулиці

У вікно онімілих киян постукав кур'єр служби доставки, висота не злякала - "Вам посилка!"

Молоденька дружина Павліка показала розваги 54-річного чоловіка: "Спочатку банька, а потім..."

У Харкові багатотонний тягач розчавив пенсіонерку: "Розмазав по асфальту"

Показати ще

Нагадаємо, колишньому керівнику Одеської ОДА Михеїлу Саакашвілі міграційна служба відмовила в статусі біженця. Тепер політику може загрожувати депортація на батьківщину.

Крім того, самогубство хорватського генерала Слободана Пральяка, який 29 листопада під час засідання Міжнародного трибуналу по колишній Югославії, почувши вердикт, випив отруту, сколихнуло світ.

Дивіться сюжет про депортацію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Трамп облажався з нелегалами.