Народний депутат України Андрій Артеменко подав позов до Вищого адміністративного суду щодо оскарження рішення Петра Попрошенка про позбавлення його громадянства України.

Про це повідомляє сайт "Еспресо.TV".

Також захист Артеменка звернувся до Адміністрації Президента з проханням надати копію указу про припинення громадянства України нардепом.

Сам Артеменко заявляє, що ніхто не бачив цього наказу, а в Адміністрації Президента його наявність ні підтверджують, а ні спростовують.

За словами депутата, результат його позову має бути вже за кілька днів.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 17 вересня: пропозиція близнюків, ідеї левів та фінанси скорпіонів Не субсидія і не пільги: українцям нарахують допомогу на оплату комуналки Школярі масово викидають обіди: що не так з новим шкільним меню Пенсіонерів масово штрафують: можуть забрати половину пенсії
Показати ще

Нагадаємо, Державна міграційна служба України підтвердила факт позбавлення депутата Андрія Артеменка українського громадянства.

Петро Порошенко позбавив нардепа громадянства України через підозру у державній зраді.

Артеменко запропонував "мирний" план врегулювання ситуації в Україні шляхом передачі анексованого Криму Росії в оренду.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", слідом за Кримом Артеменко "здав" і канадський паспорт.