Російський президент Володимир Путін використовує скорочення оборонного бюджету РФ, щоб приховати реальні наслідки санкцій від Заходу.

Принаймні, так вважає лідер партії "Основа" Андрій Ніколаєнко.

На думку політика, чималу роль у цьому відіграло й зниження вартості нафти, яка тривалий час приносила найбільше прибутків російській казні.

"Упевнений, що це результат дії санкцій. Причому не тільки їх, а й низької ціни на нафту. У них проблеми з наповненням бюджету, плюс через санкції не мають доступу до нових ринків капіталу. А тут як раз на 2018 рік припадають великі витрати. Багато експертів говорили про це вже давно", - припустив лідер "Основи".

Ніколаєнко підкреслив, що Україні не повинно робити ставку на послаблення власних позицій, тому що скорочення витрат на військове оснащення РФ ще не означає остаточного припинення агресії на Сході:

Популярні новини зараз

Екснардеп Олег Барна, який носив на руках Яценюка в Раді, побив "слугу народу" Соломчука

40-річний Потап похвалився розкішним "залізним конем": "Більший втричі"

Андрій Макаревич з "Машины времени" зізнався у коханні до Львова: "Місто-перлина"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

"… навіть після його скорочення у Росії залишиться достатньо ресурсів, щоб продовжувати свою агресію в Україні. Тут як у прислів’ї: "поки товстий схудне, худий здохне". Стан нашої економіки на порядок гірше, ніж у тій же Росії. І тут для нас криється головна проблема: якщо росіяни звикли до "зовнішнього ворога" і поганого життя, то українці від нього просто їдуть", - додав він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, навіщо Кремль використовує сайти знайомств.