Російський президент Володимир Путін використовує скорочення оборонного бюджету РФ, щоб приховати реальні наслідки санкцій від Заходу.

Принаймні, так вважає лідер партії "Основа" Андрій Ніколаєнко.              

На думку політика, чималу роль у цьому відіграло й зниження вартості нафти, яка тривалий час приносила найбільше прибутків російській казні. 

"Упевнений, що це результат дії санкцій. Причому не тільки їх, а й низької ціни на нафту. У них проблеми з наповненням бюджету, плюс через санкції не мають доступу до нових ринків капіталу. А тут як раз на 2018 рік припадають великі витрати. Багато експертів говорили про це вже давно", - припустив лідер "Основи".

Ніколаєнко підкреслив, що Україні не повинно робити ставку на послаблення власних позицій, тому що скорочення витрат на військове оснащення РФ ще не означає остаточного припинення агресії на Сході:

Популярні новини зараз

На Львівщині помер священик, парафіяни у сльозах: "Поцілований Богом"

У Хмельницьку задихнулися двоє янголят, молода мама в реанімації - ридають навіть медики

Синютка може відібрати мерське крісло у Садового - останні дані екзитполу

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Показати ще

"… навіть після його скорочення у Росії залишиться достатньо ресурсів, щоб продовжувати свою агресію в Україні. Тут як у прислів’ї: "поки товстий схудне, худий здохне". Стан нашої економіки на порядок гірше, ніж у тій же Росії. І тут для нас криється головна проблема: якщо росіяни звикли до "зовнішнього ворога" і поганого життя, то українці від нього просто їдуть", - додав він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, навіщо Кремль використовує сайти знайомств.