У Кремлі йдуть на різні хитрощі, щоб агітувати росіян голосувати на виборах. Вони для цих цілей підключили сайт знайомств Mamba.

Про це повідомляє Poilteka. Адміністрація президента Росії Володимира Путіна вирішила за допомогою додатка сайту підвищити відвідуваність на виборах.

Для цього розробили спеціальну версію програми під назвою "Разом на вибори". Вона повністю копіює інтерфейс сайту Mamba. Але замість звичайних знайомств користувачеві пропонують знайти пару для участі в голосуванні на виборах губернаторів. При пошуку пропонується проголосувати за певних кандидатів, а далі система підбирає молоду людину або дівчину з такими ж уподобаннями.

"Підеш з нею (з ним) на вибори?" - задає питання додаток користувачеві.

Популярні новини зараз

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Львів огорнув чорний дим, рятувальники летять: палає, як у пеклі

Ломаченко після бою з Лопесом ліг під ніж хірурга - 12 раундів практично з однією рукою: "Відколов шматок..."

Палка Тіна Кароль задерла сукню і розсунула ноги – зводить з розуму

Показати ще

Ідея програми належить технологам, близьким до Кремля, а сам додаток обговорювався на нарадах. Додаток планують використовувати під час президентської компанії в 2018 році. Так адміністрація глави Кремля домагається максимально високої явки на виборах.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Кремль наказав істориками придумати новий пропагандистський міф про включеному Кремлі.