У Кремлі йдуть на різні хитрощі, щоб агітувати росіян голосувати на виборах. Вони для цих цілей підключили сайт знайомств Mamba.

Про це повідомляє Poilteka. Адміністрація президента Росії Володимира Путіна вирішила за допомогою додатка сайту підвищити відвідуваність на виборах.

Для цього розробили спеціальну версію програми під назвою "Разом на вибори". Вона повністю копіює інтерфейс сайту Mamba. Але замість звичайних знайомств користувачеві пропонують знайти пару для участі в голосуванні на виборах губернаторів. При пошуку пропонується проголосувати за певних кандидатів, а далі система підбирає молоду людину або дівчину з такими ж уподобаннями.

"Підеш з нею (з ним) на вибори?" - задає питання додаток користувачеві.

Популярні новини зараз

Посеред травня частину України засипало снігом, а температура впала нижче нуля

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

У лісі знайшли тіло блогерки, відомої своєю сімейною ідилією: у злочині зізнався чоловік

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще

Ідея програми належить технологам, близьким до Кремля, а сам додаток обговорювався на нарадах. Додаток планують використовувати під час президентської компанії в 2018 році. Так адміністрація глави Кремля домагається максимально високої явки на виборах.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Кремль наказав істориками придумати новий пропагандистський міф про включеному Кремлі.