Найвищою за результатами квітня виявилася зарплата міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадима Черниша. За минулий місяць він отримав 52 054 гривні.

При цьому президент України за квітень цього року заробив всього лише 28 тисяч гривень. Навіть зарплати заступників Черниша були вище і склали суми від 36,8 до 43,5 тисяч гривень. Державний секретар міністерства за цей період заробив 45,3 тисячі гривень.

Посадовий оклад Вадима Черниша був складений з декількох пунктів: ставка – 10 947 гривень, надбавка за вислугу років – 1 642 гривні, надбавка за інтенсивність праці – 10 947 гривень, витрати – 14 280 гривень, індексація – 277 гривень, відпускні – 13 960 гривень.

Після утримання всіх податків він отримав 41 903 гривні. Перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юсуф Куркчі заробив 43 459 гривень, а заступник міністра Георгій Туки – 36 809 гривень, заступник міністра Юрій Гримчак – 42 032 гривні і державний секретар Сергій Злакоман – 45 316 гривень.

Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить Понад 50 млн на користь агресора: дружина Медведчука Марченко підпільно фінансувала росгвардію та МВС рф Нафтогаз почав нараховувати борги українцям, у яких електричне опалення: "Це що, жарт якийсь?" Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду
Показати ще

Раніше стало відомо, що за квітень голові Національного агентства з питань запобігання корупції Олександру Мангулу нарахували близько 120 тисяч гривень заробітної плати. Про це повідомив на офіційній сторінці в Facebook Національний банк новин.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" збільшення мінімальної заробітної плати до 4200 гривень у другому кварталі поточного року не є межею. Як повідомляє Уніан, таку заяву зробив президент України Петро Порошенко під час візиту до Хмельницького, додавши, що зараз середня зарплата в країні наближається до 9000 гривень.

"Треба робити рішучі кроки, забезпечуючи зростання заробітної плати. В минулому році прийняли рішення про підвищення зарплати до 3,2 тис гривень - вдвічі, потім - 3,7 тис. Президент поставив завдання вийти на 4 тис. До кінця року. І це не межа", - сказав Порошенко.

В Україні скорочується безробіття і ростуть зарплати: