Володимир Гройсман зазначив, що в 2018 році 500 000 військовим підняли зарплати на 1,5 тисячі гривень. Їх також планують підняти шахтарям та іншим працівникам.

«У Харківській області відновлюють дороги. Є програми для будівництва дитсадків, створення робочих місць. Місцевій владі передали десятки мільярдів гривень на розвиток галузі», - сказав Гройсман.

Він додав, що в регіоні реалізують програми для молодих сімей.
За словами Прем'єр-міністра України, Мінсоцполітики планує робити упор на підготовку професійних робітничих кадрів для українських підприємств.

«Сьогодні підприємствам не вистачає кваліфікованих робочих рук. Надалі потреба в працівниках буде тільки зростати, тому в наступному році центри зайнятості повинні звернути увагу на підготовку робітників», — зазначив Гройсман.

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що в 2019 році з 1 березня будуть переглядати пенсії і зарплати з метою їх підвищення.

Популярні новини зараз

Колишній Заворотнюк погруз у боргах по самі вуха: ексобранця "Моєї прекрасної няні" навідали пристави

У ПФУ розповіли про жорстку вимогу до деяких пенсіонерів

"Пропонував нардепам розважитися": Юзік із "Кварталу 95" втрапив у гучний скандал, фото

Тимошенко з'явилася на роботу в берцях від Prada: українцям показали ціну, краще присядьте

Показати ще

«Раніше була пенсійна подачка, тепер пенсії будуть зростати щороку. Пенсійна реформа для військових поки не рушила з місця, тому що не прийняли відповідний закон", - сказав Рева.

Він підкреслив, що пенсії будуть залежати від умов служби і якості роботи військових.
Під час засідання голова ХОДА Юлія Світлична заявила, що регіональна політика області спрямована на розвиток промисловості.

«За минулий рік підприємства отримали близько 4 мільярдів гривень. Також в Харківській області вдалося створити 4 тисячі нових робочих місць», — розповіла керівник області.

У рамках спеціальної молодіжної програми 87 сім'ям вже відшкодували 40% вартості нових куплених квартир. В цьому році ХОДА планує допомогти ще 50 сім'ям.
Також на засіданні був присутній мер Харкова Геннадій Кернес. Він відзначив успішність бюджетної децентралізації та реформи місцевого управління на Харківщині і нагадав, що в рамках пілотного проекту в місті відкрилися 3 ЦНАП.

«Зараз працюємо над відкриттям ще 2 центрів адмінпослуг в регіоні, один з них запрацює цієї зими. Лише за останні 9 місяців в ЦНАП надали близько 1 мільйона послуг», — сказав Кернес.

Він також додав, що в місті працюють спеціалізовані центри, в тому числі Центр соціально-психологічної реабілітації дітей, та інші.

"Знай.uа" нагадує, уряд при перерахунку пенсій у березні 2019 року, згідно з пенсійною реформою, планує вирішити проблему громадян, які мають високий трудовий стаж і низькі зарплати.