На померлого в.о. директора Миколаївського аеропорту Владислава Волошина не здійснювала тиск Миколаївська облдержадміністрація, так як не було порушення закону під час підписання договору з компанією, яка перемогла на торгах щодо ремонту.

Цю інформацію повідомив Валентин Гайдаржи, заступник голови Миколаївської ОДА, на своїй сторінці у Facebook.

"Ніякого порушення закону в питанні підписання договору з компанією, яка виграла торги на ремонт терміналу, як і в питанні розірвання договору, не було", - сказав він.

Гайдаржи повідомив, що після визначення переможця через систему Прозоро і підписання відповідних протоколів, "були дотримані всі процедурні моменти для того, щоб ситуація рухалася виключно у правовому руслі".

Як говорить заступник голови ОДА, після перевірки Держаудитслужби, з'явилися підстави для розірвання підписаного договору.

Популярні новини зараз

Нахабний домушник "мітить" квартири киян: "Зло не дрімає"

Ані Лорак з оголеними грудьми показали в мережі, фанати не вірять очам: "Може скромніше?"

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Показати ще

Він зауважив, що Миколаївська обласна державна адміністрація офіційно направила доручення з рекомендацією про розірвання договору та взяла на себе відповідальність за ці дії.

"Займаючи посаду виконуючого обов'язки директора КП "Миколаївський міжнародний аеропорт", Владислав Волошин, на відміну від попередніх керівників аеропорту, не підписував ніяких актів (ні по смузі, ні по терміналу), так як перед тим, як у нього могли з'явитися такі підстави , акти повинні були бути підписані спочатку технаглядом", - наголосив Гайдаржи.

Він сказав, що тільки після цього, працівники аеропорту могли підписувати якісь документи.

"Більш того, фізично таких актів на даний момент в аеропорту немає, так як підрядники нічого не передавали ні в технагляд, ні в аеропорт", - наголосив заступник голови Миколаївської ОДА.

"Розмови про будь-які тендери на десятки мільйонів гривень, за якими проводилася передоплата в період керівництва підприємством Владислава Волошина, взагалі не мають під собою абсолютно ніяких підстав", - підсумував він.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", заступник генерального директора з розвитку КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" Владислава Волошина Аліна Коротич розповіла, що на нього чинився тиск з боку чиновником на чолі з губернатором Олексієм Савченком.

Коротич заявила, що останні два тижні Волошин вів переговори з Миколаївською облдержадміністрацією.