Поки більшість українців про відпустку тільки мріють, народні обранці вже наповну насолоджуються літніми канікулами. Відпочивати їм ще до 4 вересня, але депутати вже почали хизуватися тим, як проводять свій вільний час.

Про це повідомляє Politeka.

Подався на Західну Україну позафракційний нардеп Михайло Гаврилюк. Там він вже встиг засмажити шашлик і покупатися у річці Лючка (Івано-Франківська область).

А от лідеру "Радикальної партії" Олегу Ляшко пощастило менше – він приймав пологи у собаки, ротвейлера на прізвисько Лизка. Відомий своєю емоційною вдачею депутат Володимир Парасюк уявив себе футболістом і опублікував фото із матчу.

Хоча раніше народного обранця бачили не тільки на полі – не так давно він відпочивав у елітному місці в Буковелі - Voda club, який розташований на висоті 900 метрів від рівня моря.

Популярні новини зараз
Аномальний холод накриває Україну: де вдарять 30-градусні морози Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад" Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена Українців почали переводитит на шестиденний робочий тиждень: хто більше працюватиме
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", дружина Соболєва показала, як проводить відпочинок.