Активіст Ніла Ткаченко записала відеозвернення, в якому звинуватила у всіх проблемах України жидів, закликавши ізолювати їх від суспільства. Також вона вважає, що губернатор Одеської області Максим Степанов є креатурою олігарха Ігоря Коломойського, та внесення застави у розмірі 600 тисяч гривень за Сергія Стерненко продиктовано бажанням купити собі народну любов для збереження впливу на Одеський регіон за командою Коломойського.

Антисемітське звернення моментально спровокувало хвилю обурення з боку відомих одеських євреїв. Через деякий час відео було видалено зі сторінки Неоніли Ткаченко.

Однак його встигли завантажити і зберегти як докази для правоохоронних органів.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко зізналися, як займаються цим потайки від доньки і тещі: "То на гастролях, то ще десь"

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Що не можна подавати на новий 2022 рік: доведеться обійтися без шампанського і холодцю

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Раніше Ткаченко заявила, що незаконне ув'язнення Стерненка в СІЗО є локальною проблемою. Звільнення активіста Неоніла бачить в боротьбі з системою корумпованих одеських судів в цілому, яку, на її думку, контролює олігарх Ігор Коломойський через свого ставленика на посаді голови Одеської ОДА Максима Степанова. Заставу у 600 тисяч гривень від Максима Степанова за Стерненко покликаний зняти соціальну напругу щодо судової системи, тим самим залишивши їх у спокої і зберігши вплив Коломойського на них.

Однак Неоніла розкусила хитрий політичний хід Степанова-Коломойського і має намір боротися з судами і жидами в рамках проголошеної нею операції «Ліквідація».

Окремо варто відзначити, що Ткачено у відеозверненні назвала себе послідовником відомого кіногероя з серіалу «Ліквідація», борця зі злочинністю, Давида Гоцмана, який був ненависною їй єврейської національності.