В житомирському музеї космонавтики імені Сергія Корольова відновили важливі експонати – ракетні контейнери, аналогів яким немає у світі.

Про це повідомляє Politeka.

Як зазначив засновник партії "Основа", нардеп Сергій Тарута, який безпосередньо брав у цьому участь, саме із особистістю Корольова пов'язані одні із найбільших досягнень нашої держави.

"В Житомирі народився один із основоположників сучасної космонавтики, академік Корольов, тут же знаходиться музей його імені. Я не міг залишатися байдужим до важкого становища музею, взяв участь у відновленні унікальних ракетних контейнерів, а також посприяв удосконаленню роботи музею в цілому", - розповів політик.

Нардеп вважає, що батько української космонавтики давно став беззаперечним авторитетом не тільки у себе на батьківщині – результати його діяльності відомі у більшості країн світу.

Популярні новини зараз

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

"Наш земляк Корольов зробив багато в області освоєння космосу, і я впевнений, що про таких людей та їх внесок в історію потрібно пам’ятати і розповідати майбутнім поколінням. Адже завжди є герої, важливість і авторитетність яких незаперечний для всіх українців. Саме такою людиною я вважаю академіка Корольова. Мені було дуже приємно підтримати цей музей, і сьогодні я отримав підтвердження того, що наша робота пройшла не дарма", - підкреслив Тарута.

Як повідомляв портал "Знай.ua", художник створив мурал на честь Сергій Корольова.