Завершення робіт на Керченському мосту у Кремлі збираються використати для того, щоб остаточно позбавити анексований півострів незалежності.

У цьому запевнив лідер партії "Основа" Андрій Ніколаєнко.

Такі висновки політик зробив із власних досліджень, які показали реальний стан у сфері енергетики та її примусового контролю:

"Крим, на даний момент, є енергодефіцитним. Наприклад, ми свого часу вивчали можливість будівництва там електростанцій. Це не дуже складна справа, але, тим не менш, росіяни цього робити не стали. Це робиться з метою недопущення їх повної незалежності, з метою більш жорсткого контролю",- підкреслив він.

На думку Ніколаєнка, сам факт будівництва Керченскього мосту – чергова спекуляція з боку РФ: люди, які були залучені у проект, навіть не в курсі технічних аспектів. Тому немає жодних гарантій, що конструкція взагалі буде нормально функціонувати:

Популярні новини зараз

У Києві засікли елітний спорткар McLaren за ціною тисяч мінімалок — такий не купити, навіть якщо продаси нирку

Ломаченко після бою з Лопесом ліг під ніж хірурга - 12 раундів практично з однією рукою: "Відколов шматок..."

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

Українці показали приклад щастя в парі, яку зацькували всі: йому 78, їй - 23

Показати ще

 "У світі є технології, і Керченська переправа - не найважча, в інженерному плані. Є мости, які розташовуються і на більшій воді, і вони теж знаходяться в надзвичайно складних умовах. Добре це чи погано для України? На даний момент - друге. Завдяки цьому мосту Крим ще більше пов'язується з Росією. Крім цього, він буде служити для постачання води і електрики", - підсумував лідер "Основи".

Як повідомляв портал "Знай.ua", кримчани показали, як насправді ставляться до будівництва Керченського мосту.