Завершення робіт на Керченському мосту у Кремлі збираються використати для того, щоб остаточно позбавити анексований півострів незалежності.

У цьому запевнив лідер партії "Основа" Андрій Ніколаєнко.

Такі висновки політик зробив із власних досліджень, які показали реальний стан у сфері енергетики та її примусового контролю:

"Крим, на даний момент, є енергодефіцитним. Наприклад, ми свого часу вивчали можливість будівництва там електростанцій. Це не дуже складна справа, але, тим не менш, росіяни цього робити не стали. Це робиться з метою недопущення їх повної незалежності, з метою більш жорсткого контролю",- підкреслив він.

На думку Ніколаєнка, сам факт будівництва Керченскього мосту – чергова спекуляція з боку РФ: люди, які були залучені у проект, навіть не в курсі технічних аспектів. Тому немає жодних гарантій, що конструкція взагалі буде нормально функціонувати:

Популярні новини зараз

Дизель по 7 гривень, бензин по 5: ціни на харківських АЗС зміняться, скільки коштує заправити авто

Одеса "пішла під воду" після 20-хвилинного дощику, дороги паралізовані

На Україну насуваються потужні шквали та грози: забомбить "яйцями" з неба

Український викладач публічно назвав "солов'їну" мовою окупантів: "Я не разумею вашу псячу мову"

Показати ще

"У світі є технології, і Керченська переправа - не найважча, в інженерному плані. Є мости, які розташовуються і на більшій воді, і вони теж знаходяться в надзвичайно складних умовах. Добре це чи погано для України? На даний момент - друге. Завдяки цьому мосту Крим ще більше пов'язується з Росією. Крім цього, він буде служити для постачання води і електрики", - підсумував лідер "Основи".

Як повідомляв портал "Знай.ua", кримчани показали, як насправді ставляться до будівництва Керченського мосту.