Під час прес-конференції 2 березня екс-президент України Віктор Янукович поводився дуже спокійно і розслаблено, на відміну від попередніх публічних виступів. Про це розповів експерт в області фізіогноміки Леонід Золін, передає "Сегодня".

"На відміну від того, як він відповідав раніше, кілька років тому - він робить це дуже спокійно, дуже мляво", – зазначив він.

Фахівець зауважив, що Янукович, відповідаючи на питання, веде себе "абсолютно спокійно" незалежно від теми.

"Він розслаблений, він не "париться" сильно – причому там були незручні питання, але і тут він, звичайно, за ці роки звик до таких питань", – оцінив виступ експерт.

Популярні новини зараз

Кількість безробітних через декілька років значно збільшиться: "Працюватимуть лише..."

Батьки вбитих у Києві дівчат жахнули подробицями розправи, орудували садисти: "Зняли скальп і..."

Сухоребрі та ледь живі: фотографії левів зі столичного зоопарку підняли на вуха півсвіту

На українців чекають нові платіжки за світло: що змінили і кого торкнуться нововведення

Показати ще

Золин також пояснив, чому Янукович пішов від прямої відповіді на питання про те, на які гроші зараз живе в Росії.

"Відповідаючи на це питання, йому треба було б розкрити добробут своєї сім'ї, розповісти, хто в нього з родичів і скільки заробляє, де які гроші, як його син свого часу "курирував" бізнес в Україні, всі ці рейдерства... Треба було б пояснювати це. Але він же не може це пояснити? Не може. Тому він йде по простому шляху – він каже: "у мене нічого немає, я такий простий, а є у мене якісь друзі, родичі – вони мене і утримують", – пояснив він.

Експерт підкреслив, що Янукович був нещирий у своїх словах про нібито зустрічі з представниками Донбасу" і що для нього "це особлива біль у серці". Місце почуття "причетності", як вважає експерт, займають інші емоції екс-президента.

За його словами, у висловлюваннях Януковича про його каяття "немає енергії", і, як зазначив експерт, "це все – безглузді слова".

Як зазначив експерт, при цьому тема листа Януковича до Путіна з проханням про введення військ в Україну зовсім не змушує нервувати екс-гаранта.

"Є юридичні норми, на які він посилається, впевнений юридично, що він правий. Спираючись на ці речі, він спокійно про це говорить", – пояснив поведінку Януковича фахівець.

За словами Золіна, юристи Януковича "дали йому розклади – де він правий, де не прав, на що і як він може відповідати", тому він не поспішає і не нервує.

Підводячи підсумок, експерт зауважив, що Янукович перебував в образі "спокійно відстороненого" людини – а також людини, яка стомлена усіма процесами, що відбуваються, і хоче відпочити.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"вчора у екс-президента України Віктора Януковича була прес-конференція в Москві. Екс-президент Віктор Янукович заявив, що йому зараз живеться важко в Росії.

"Ви знаєте, мені ніхто не заздрить сьогодні. Ви мені вірите?" - запитав він.

За його словами, "грошей Януковича" немає ні в одному банку світу.

"Хоча їх шукали усіма можливими способами. Але як кажуть... в темній кімнаті шукати чорну кішку марно, коли її там немає.... Не можу сказати, що я всім задоволений, мені важко і дуже боляче ", - сказав колишній український президент.