Польські представники офіційно підтвердили заборону на в'їзд в країну секретаря Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам'яті учасників АТО, пам'яті учасників жертв війни та політичних репресій Святослав Шеремета.

Про це інформує "24 канал".

Відомо, що 18 листопада на міжнародному пункті пропуску Шегині співробітники прикордонної служби Польщі відповідального секретаря Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам'яті учасників АТО, жертв війни і політичних репресій Святослава Шеремета.

Згідно з коментарем речника МЗС Польщі Артура Ломпарта, "чорний список" українців вступив в дію. Святослава Шеремету заборонили в'їзд до Польщі з-за заборони проведення пошуків і ексгумації польських жертв війни і конфліктів на території України.

"Пропаганда злочинних ідеологій, в тому числі нацизму, у Польщі заборонено", - додав він.

За словами прес-секретаря Бещадського відділу прикордонної служби Польщі Эльжбьета Пікор, Шеремет не відповідав вимогам, які дозволяють в'їхати в Польщу.

"Його дані фігурували в базі осіб, небажаних на території нашої країни, тому його не пустили", — пояснила Пікор.

Нагадаємо, Польща переконує інші країни Європейського Союзу відмовитися від поставок природного газу з Росії.

Крім того, на закордонних рахунках родичів колишнього регіонала Олександра Єфремова знаходяться 33 млн швейцарських франків, що в разі зміни запобіжного заходу дозволить йому виїхати з країни і ухилитися від слідства.

Дивіться сюжет про Польщу

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у Польщі не пустили першого українця.