США підказали, як Україні вирішити мовні проблеми

поділитись
Дипломат пояснив, як потрібно взаємодіяти з сусідами

На український закон про освіту, який отримав серйозний резонанс і викликав істерику в угорського уряду, відреагували в Держдепартаменті США. Так, на думку дипломатів, Україні слід співпрацювати з сусідніми країнами при реалізації закону, зокрема що стосується освіти представників нацменшин.

Про це під час виступу у Дипломатичній академії заявив Джон Салліван - заступник держсекретаря США. "Я знаю, що закон про освіту викликав певну стурбованість серед сусідів України, зокрема вимоги щодо мови. Ми підтримуємо реформу в галузі освіти в Україні, і зокрема, ми підтримуємо реформу належної мовної підготовки. Мова є дуже чутливим питанням у всьому світі" , - сказав він.При цьому дипломат зазначив, що вирішити проблему можна наступним чином: "Наша порада полягає в тому, щоб Україна співпрацювала зі своїми сусідами у втіленні цієї освітньої реформи, і тільки втілювати тим способом, який не обмежуватиме права громадян в Україні, які на додаток до української говорять іншою мовою".Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що українців попередили про плани Угорщини на чужі території.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Салліван, США, Держдеп, мова, освіта, Угорщина, закон, нацменшини
Перше, що кидається в очі в біографії Олександра Куця - місце його народження
0
0
12:35 21.06.2018
Пропонується встановити єдину формулу розрахунку акцизного збору для легкових автомобілів
5
0
12:27 21.06.2018
Жителі змушені терпіти нестерпний сморід та скаржаться на постійні хвороби
0
0
11:56 21.06.2018
Суди над героями Революції Гідності та суперечливі вироки нічому не навчили
0
0
11:48 21.06.2018
Церковне православне свято Маковея або Медовий Спас святкується в серпні. Як і у інших торжеств, у нього є особливі традиції та звичаї
0
0
10:56 21.06.2018