Приватна американська розвідувально-аналітична компанія Stratfor назвала кандидатуру Ксенії Собчак на виборах президента Росії джокером.

Про це інформує "Апостроф".

Аналітики відомства впевнені, що в Росії висунення кандидатури Собчак сприйняли як домовленість з Москвою з метою розколу опозиції. Разом з тим, розглядається версія, що Путін вирішив таким чином розбавити вибори.

Російські опозиційні лідери негативно поставилися до рішення Собчак брати участь у виборах.

За словами Олексія Навального, Собчак може стати для Кремля ідеальним "карикатурним ліберальним кандидатом".

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 6 лютого: розплата Раків, вигорання Дів та обмеження Стрільців Соціальні виплати не приходять: що потрібно перевірити Маєте встигнути до 15 березня: "Ощадбанк" попередив всіх пенсіонерів Громадський транспорт по спецперепусткам: українців готують до нових обмежень
Показати ще

"Давній лідер опозиції Гаррі Каспаров натякнув, що висунення Собчак – це диверсія Кремля. Навіть якщо це так, стратегія Кремля не позбавлена ризику. Собчак може стати джокером, і якщо вона об'єднається з Навальним, щоб виступити в якості його довіреної особи, то вона може роздобути ліберальні голоси", - йдеться у звіті.

Крім того, аналітики висловлюють впевненість, що Володимира Путіна знову оберуть на посаду президента РФ.

Дивіться сюжет про вибори

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Панін мріє пришпорити коня і балотуватися в президенти.