Влада США прийняла рішення скасувати візові санкції проти українського підприємця Юрія Іванющенка.

Про це повідомив адвокат бізнесмена Юрій Колесніков.

Юрій Колесников упевнений, що це стало можливим багато в чому завдяки злагодженій роботі українських і американських юристів: "Дане рішення стало можливим завдяки злагодженій роботі українських і американських юристів з "Cohen WilliamsWilliams", які представляють інтереси бізнесмена. Ми виконали величезну роботу, і її результатом стало чергове підтвердження невинності Юрія Іванющенка".

Колесніков додав, що Юрій Іванющенко відвідав США вже в лютому 2018 року.

"Нам вдалося довести до відома американських структур вирішення європейських інституцій щодо зняття санкцій з Юрія Іванющенка, а також рішення Верховного суду України про закриття проти нього кримінальних процесів", - прокоментував рішення один з партнерів "Cohen Williams Williams" Reuven Cohen.

Популярні новини зараз

Багатодітна мати змусила гусей няньчитися з її малюками: "Все геніальне - просто!"

Закоханий Дантес розтанув перед Дорофєєвою в міні-бікіні: "Рецепт кайфового дня"

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

"Юля" Зайка зважилася на побачення і вже розповіла про шикарного незнайомця: "Холостяк" Заливако і поруч не стоїть

Показати ще

Marc Williams, ще один партнер юридичної групи "Cohen Williams Williams", зазначив, що "Компанія "Cohen Williams Williams" виконала величезну роботу в цьому непростому справі. Успішне завершення процесу підтвердила реноме компанії як одного з кращих юридичних компаній".

Зазначимо, що раніше, Європейський суд загальної юрисдикції задовольнив позов бізнесмена, постановив визнати рішення Ради Євросоюзу про обмежувальні заходи, спрямовані проти певних осіб, підприємств і органів у зв'язку з ситуацією в Україні, від 5 березня 2015 року та від 4 березня 2016 року недійсними по відношенню до нього.

У своєму рішенні суд постановив, що Рада ЄС спирався на явно суперечливі і неточні відомості, представлені українською владою, для обґрунтування внесення його в санкційний список. Суд підтвердив, що накладення і продовження санкцій мали негативний вплив на пана Іванющенка, зокрема, на його репутацію бізнесмена в Україні.