Новий пакет санкцій Сполучених Штатів Америки проти путінського уряду і Російської Федерації в цілому, у зв'язку з застосуванням хімічної зброї на Британській території, набрав чинності.

Сьогодні, 27 серпня, відповідний документ опубліковано на сайті Федерального реєстру США.

У документі зазначено, що санкції вводяться через використання Російською Федерацією отруйної речовини "Новичок" у Великобританії.

Мета нових санкцій - обмежити доступ Росії до "чутливих товарів і технологій", пов'язаних з національною безпекою США.

Популярні новини зараз

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Єгор Крутоголов з "Дизель-Шоу" розповів про сумну подію в родині: так раніше переживав тільки за Марину Поплавську

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Показати ще

З документа також випливає, що санкції вводяться згідно з Законом про контроль за хімічними та біологічною зброєю з 1991 року, згідно з яким уряд США зобов'язаний застосувати набір з п'яти видів обмежень - припинення надання іноземної допомоги, припинення поставок озброєнь та фінансування для закупівлі зброї, відмову в американських госкредитах і заборона експорту в Росію товарів і технологій, чутливих з точки зору національної безпеки США.

Крім того, санкції забороняють експорт в Росію товарів і технологій, контрольованих американськими регуляторами за критерієм "Національна безпека" (це, наприклад, авіоніка, підводні апарати, деякі газові турбіни, калібрувальне обладнання тощо).

Також обмеження стосуються фінансової допомоги Росії, надання кредитів, кредитних гарантій, експорт товарів і послуг, перелічених у списку санкцій, продажу РФ озброєння, оборонних товарів і послуг.

Варто нагадати, що допрацьована Мінекономіки "Стратегія просторового розвитку" пропонує розділити Росію на 14 макрорегіонів — за аналогією з уже усталеним виділенням Далекого Сходу і Північного Кавказу. Пропозиція надійшла від місцевого Мінекономрозвитку.

Нагадаємо, у Росії розповіли, що зупинило Путіна на шляху до захоплення України.

Як повідомляв Знай.uа, про що не боявся говорити Джон Маккейн світу.

Також Знай.uа писав, Путіну напророкували "палацовий переворот".