Вже дві кандидатури претендують на посаду куратора невизнаних республік "Л/ДНР", яку раніше обіймав Владислав Сурков. Кажуть, що така рокіровка ніяк не вплине на ситуацію на Донбасі.

Цю інформацію повідомив Дмитро Тимчук, народний депутат від фракції "Народний фронт", пише Оглядач.

"Я не думаю, що щось особливо зміниться, враховуючи те, що практично всі механізми фінансування, підтримки, передачі матеріально-технічних засобів у "Л/ДНР" відпрацьовані вже за 4 роки до найменших нюансів", - зазначив він.

За словами нардепа зміни не відбудуться ще й тому, що заміна Суркову вже заздалегідь підготовлена і в курсі всіх схем Кремля.

"По-друге, варто звернути увагу на можливі кандидатури на заміну Суркову - це віце-прем'єр РФ Дмитро Козак і колишній уповноважений представник президента РФ у Приволзькому федеральному окрузі Михайло Бабич. Щодо другого я нічого не можу сказати, а що стосується пана Козака, то власне його готували на зміну Суркову ще в 2015 році", - розповів Тимчук.

Популярні новини зараз

Мадонна показала Аллі Пугачовій, як потрібно робити пластику: "Ані Лорак не пощастило"

Бред Пітт і Шерон Стоун відновили старі стосунки

Людмила Балан у "весільній" сукні заспівала пісню сина: тепер зрозуміло, чому Дан закохався у Тіну Кароль

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Показати ще

Відомо, що заміна необхідна через те, що Україна повинна була прийняти закон про так званий особливий статус Донбасу з певним переформатуванням з процесу мирного врегулювання конфлікту на сході країни.

"Людина була вже тоді в курсі якихось головних подій, що відбувалися в Донбасі, знала механізми, якими Кремль підтримує свої окупаційні війська та ін. Якщо призначать саме його, я не здивуюся", - зазначив Тимчук.

Крім того, народний депутат додав:

"Тому як раз можна буде говорити про те, що у нас особливо ніяких змін не відбудеться. Фактично все буде відбуватися в тому ж режимі, що і при Суркові".

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у Кремлі заявляють, що зовнішня політика президента Росії Володимира Путіна "послідовна і зрозуміла" незалежно від кадрових перестановок, це стосується і позиції по Україні.

Про це сказав прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков, повідомляють "РИА Новости". Відповідаючи на запитання, чи можна очікувати зміни позиції Кремля щодо Донбасу якщо Владислав Сурков залишить посаду помічника президента, він сказав:

"Ви знаєте, така віртуальна постановка питання навряд чи доречна. Але я хочу вам просто нагадати, що у нас не держслужбовці визначають зовнішню політику, а президент РФ".