У Верховну раду внесено закон про запровадження мовних квот у друкованих ЗМІ.

Про це повідомила голова Комітету Верховної ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар в інтерв'ю "Ліга".

"У нас є законопроект, який передбачає 50% україномовного контенту для друкованих ЗМІ", - сказала вона.

Депутат додала, що наразі проект доопрацьовується. "Я в цьому плані прихильник того, щоб держава пішла шляхом стимулювання, а не директив. Щоб ми зробили якісь податкові пільги або пільги по поширенню для тих, хто дотримує цю квоту", - розповіла Сюмар.

При цьому вона зазначила, що для інтернет-ЗМІ введення мовних квот не передбачається.

Популярні новини зараз
Індексація без відчутного ефекту: пенсіонери так і не відчули зростання виплат В Україні встановили тарифи на світло та газ з 1 червня 1297 гривень доплати до пенсії: хто має на це право та як оформити Тарифи на газ збільшаться майже на 50%: кому варто приготуватися
Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", у Латвії за порушення закону про державну мову пропонують суттєво збільшити штрафи, і в окремих випадках вони сягатимуть до 10 тисяч євро.