Пол Манафорт отримав понад 65 мільйонів доларів за свою роботу в Україні в період 2010-2014 років. Ці гроші він зберігав на рахунках за межами Сполучених Штатів Америки. За цей же період він витратив понад 15 мільйонів доларів на придбання об'єктів нерухомості, ландшафтний дизайн, облаштування будинків та придбання предметів розкоші, включаючи куртки зі шкіри пітона і страуса. Про це повідомляє CNN з посиланням на судову інформацію.

Ці величезні суми були оприлюднені в середу в кінці триденних свідчень колишнього бізнес-партнера Манафорта Ріка Гейтса в суді, протягом яких свідок підтвердив, що Манафорт приховував наявність 15 банківських рахунків за межами США і вдавався до підробки фінансових документів. Гейтс також визнав, що крав гроші у Манафорта і мав позашлюбні стосунки.

Слідчий ФБР по фінансових справах Морган Меджонос надав підтвердження купівлі предметів розкоші Манафортом. Він продемонстрував присяжним як ФБР ретельно відстежили банківські перекази з рахунків за кордоном в магазини в США, які продавали цінні товари Манафорту, включаючи магазин чоловічого одягу індивідуальної пошивки Alan Couture, де Манафорт за п'ятизначні суми купував куртки, зроблені зі шкіри страуса і пітона.

Агент Служби внутрішніх доходів США Майкл Уелч зазначив, що Манафорт використовував свої доходи, отримані за межами США, зокрема, для придбання яхти, катання на конях, оренди вілли в Італії та оплати послуг косметичної стоматології.

Раніше повідомлялося, що радник і політтехнолог президента-втікача Віктора Януковича Пол Манафорт за чотири роки витратив тільки на одяг 929 тисяч доларів. Такі факти розкрилися на суді в американському штаті Вірджинія у справі колишнього керівника виборчої кампанії Дональда Трампа.

Нагадаємо, друг Манафорта вивалив "брудну білизну" українських політиків.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що справа Манафорта може пролити світло на політичні злочини в Україні.

Також "Знай.uа" писав, що у справі Манафорта-Януковича раптово сплив Порошенко.